Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Zajęcia dla dzieci

Przenieś się w czasie i poznaj średniowieczne historie


Termin i miejsce
11:00

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno
O zajęciach
 Przenieś się w czasie i poznaj średniowieczne historie

Podróż w czasie jest możliwa! Przekonają się o tym goście Centrum Handlowego Auchan Mikołów, którzy w niedzielę 21 października wezmą udział w kolejnym przedstawieniu teatralnym z cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem”. Mali widzowie przeniosą się w czasy króla Kazimierza Jagiellończyka, żeby poznać historię młodego rzeźbiarza Wawrzusia. Wstęp wolny!
Głównym bohaterem spektaklu „Żółta ciżemka” będzie Wawrzuś, żyjący w XV wieku młody chłopak, który marzy, żeby zostać rzeźbiarzem. Aby spełnić swoje marzenie, będzie musiał wyruszyć w podróż. W jej trakcie przeżyje wiele przygód – między innymi będzie świadkiem kradzieży, a także wstąpi do cyrku, gdzie pozna sztukę kuglarstwa. Złe traktowanie przez przełożonych sprawi, że ucieknie do Krakowa, gdzie pozna królewskiego kronikarza Jana Długosza.
Czy królewskie miasto przybliży bohatera do wymarzonego zawodu? Czy chłopcu uda się odkryć w sobie prawdziwy talent i jak ostatecznie potoczą się jego losy? Tego będzie można dowiedzieć się podczas sobotniego spektaklu.
Spektakl w ramach cyklu „Rodzinnych spotkań z teatrzykiem” odbędzie się 21 października w Centrum Handlowym Auchan Mikołów przy ul. Gliwickiej 3 w Mikołowie. Przedstawienie będzie odegrane dwukrotnie o godzinie 11:00 oraz 13:00. Wstęp wolny!


Organizator

CH Auchan

 
Puławska 36
05-500 Piaseczno