Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Informacja prasowa portalu maluchy.pl
Wrocław 27.05.2011

e-mamy w realu - Zlot maluchy 2011W dniach 20-22 maja 2011 roku odbył się VIII Zlot społeczności portalu maluchy.pl – od lat największe w Polsce spotkanie e-rodziców. Już od kilku edycji czytelnicy portalu bawią się i wymieniają doświadczeniami w jeden z majowo-czerwcowych weekendów. W tym roku w zlocie udział wzięło ponad 200 osób, a elektroniczne zapisy trwały zaledwie 15 minut.

Szczęśliwcy, którym udało się dostać na listę i przyjechać do Hotelu Pod Sosnami w Osiecku, bawili się przez te trzy dni na całego. Dzieci mogły m.in. przenieść się w odległe czasy króla Jana III Sobieskiego, na własne oczy zobaczyć jak funkcjonowała Królewska Drukarnia, przebrać w dworskie szaty.
Mali uczestnicy zlotu samodzielnie przygotowywali biżuterię, rywalizowali w różnorodnych dyscyplinach Olimpiady Maluchów i konkursie karaoke, a wieczory kończyli seansem w „kinie pod gwiazdami”. Rodzice i starsze dzieci na długo zapamiętają zmagania w fantastycznych podchodach "Harry Potter i jego przygody", wiodących przez lasy, mokradła i rzeczny bród.
Forum maluchy.pl to ponad 2 mln wypowiedzi internautów, dlatego zwycięstwo w nocnym quizie wiedzy o forum to nie lada wyczyn. Ale dla większości uczestników zlotu portal maluchy.pl to drugi dom - z wirtualnymi rozmowami i przyjaźniami „w realu”. Z prawidłowymi odpowiedziami nie mieli więc najmniejszych problemów.

W gronie Partnerów i Sponsorów tegorocznego zlotu znalazły się: Reebok, Ameet, Stabilo, Papilon, Znak Emotikon i PortaArt. Nagrody w corocznym quzie dla czytelniczek portalu ufundowały marki: Bioderma, Lirene i Pharmaceris. Doskonałą zabawę w czasie trwania zlotu zapewnili dzieciom pracownicy działu edukacji muzealnej Muzeum Pałacu w Wilanowie oraz animatorzy z Centrum Małego Człowieka z Warszawy.

Portal maluchy.pl został założony w grudniu 2002 roku, a jego czytelnikami są rodzice dzieci w wieku 0-10 lat oraz osoby oczekujące potomstwa. Portal oferuje internautom artykuły i porady najlepszych polskich specjalistów z zakresu pediatrii, ginekologii, położnictwa, psychologii, pedagogiki, logopedii, dermatologii, ortopedii, kardiologii, dietetyki, chirurgii, urologii, stomatologii i innych. Serwis składa się z wielu działów - wśród nich warto wymienić te szczególnie popularne: ciąża i poród, zdrowie i pielęgnacja dziecka, wychowanie, kuchnia malucha, imprezy i zajęcia dla dzieci, adopcja i rodziny zastępcze, maluchowe wywiady z gwiazdami, podróże z maluchem, porady prawne. Co miesiąc maluchy.pl odwiedza ponad 500 tys. rodziców.

Kontakt dla mediów:
Ilona Sokołowska
koordynator portalu
maluchy.pl

e-mail: ilona.sokolowska@maluchy.pl
www: www.maluchy.pl
tel. (71) 347-57-09
tel: 502 262 742

Zdjęcia do pobrania:
foto1
foto2
foto3

Informacja w pliku do pobrania:
e-mamy w realu - Zlot maluchy 2011 [ *.doc ] - 38 KB | pobrano: [ 127 x ]
e-mamy w realu - Zlot maluchy 2011 [ *.txt ] - 2.59 KB | pobrano: [ 127 x ]


Portal maluchy.pl to wiodący polski serwis dla rodziców w wieku 0-10 lat i osób oczekujących potomstwa. Portal oferuje artykuły i porady najlepszych polskich specjalistów, recenzje, przepisy dla maluchów, porady prawne, bazę ofert pracy, bazę przedszkoli i wiele innych.

Właścicielem portalu jest ITS MEDIA, ul. Braci Gierymskich, 51-640 Wrocław

Informacje prasowe