Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Kategoria: dla dzieci » strona główna kącika
Rajdek. Mała wyścigówka Nazwa pisma: Rajdek. Mała wyścigówka
Wydawca: Media Service Zawada
Częstotliwość: miesięcznik
Opis: Magazyn "Rajdek. Mała wyścigówka" to doskonała propozycja nie tylko dla chłopców! Tytułowy bohater, samochód rajdowy, znany jest już najmłodszym widzom. Bajka, emitowana na kanale MiniMini, stała się jedną z najpopularniejszych kreskówek już w pierwszych miesiącach emisji. Teraz jeszcze więcej zabaw z Rajdkiem można znaleźć w jego nowym magazynie. Dzięki miesięcznikowi, po odejściu od telewizora, przedszkolaki będą rozwijać swoje zdolności i wyobraźnię wspólnie z ulubionymi bohaterami. Magazyn polecany szczególnie dla dzieci w wieku 3-6 lat. Co miesiąc z prezentem!
» numery archiwalne
brak okladki
zobacz aktualny numer
Magazyn Nouky i przyjaciele Nazwa pisma: Magazyn Nouky i przyjaciele
Wydawca: Media Service Zawada Sp.z o.o.
Częstotliwość: dwumiesięcznik
Opis: "Nouky i Przyjaciele" to czasopismo idealnie dopasowane do potrzeb i umiejętności dzieci w wieku 2-5 lat. Magazyn powstał na kanwie uwielbianego przez najmłodszych serialu "Nouky i przyjaciele", emitowanego w paśmie dobranocki na TVP 1 oraz na kanale MiniMini. Magazyn - "Nouky i Przyjaciele" w zabawny i mądry sposób porusza tematy bliskie małym czytelnikom. Zaletą publikacji jest koncepcja pisma, zbudowanego wokół wybranego tematu wiodącego, wspierająca edukacyjno-poznawczy charakter magazynu. Na każdej stronie mały czytelnik znajdzie zupełnie inne aktywności połączone z treściami edukacyjnymi, dopasowanymi do poziomu jego percepcji. Pismo propaguje wspólne spędzanie czasu z dzieckiem. Wydawca na łamach magazynu zachęca też rodziców do współpracy przy tworzeniu kolejnych jego numerów. Do każdego wydania jest dołączony wspaniały prezent - zabawka.
» numery archiwalne

zobacz aktualny numer
Magazyn MiniMini Nazwa pisma: Magazyn MiniMini
Wydawca: Media Service Zawada Sp.z o.o.
Częstotliwość: miesięcznik
Opis: Magazyn z postacią rybki MiniMini, na licencji jednego z czołowych dziecięcych kanałów MiniMini, teraz w nowej odsłonie. Bardzo kolorowy, ciekawy, z grafiką i zawartością merytoryczną najwyższej klasy. Dla dzieci w wieku 2-6 lat. W każdym numerze bajeczka do poczytania, strony z różnymi bohaterami, spięte wspólną narracją, prowadzoną przez rybkę MiniMini. Magazyn proponuje dzieciom aktywności wspierające ich rozwój i rozbudzające ciekawość. Na stronach magazynu czekają bohaterowie znani z ulubionych kreskówek - Harry ze swoim wiaderkiem pełnym dinozaurów, Adibu, który przyleciał z gwiazd, Ernie i Bert z ulicy Sezamkowej oraz wielu innych. Sekcja dla rodziców powstaje we współpracy z pedagogami i psychologami dziecięcymi. Do każdego numeru dołączona jest wartościowa zabawka Kolejne wydanie ulubionego magazynu małych widzów kanału MiniMini z fantastycznym prezentem - książką i płytą! Baw się i ucz!
» numery archiwalne
brak okladki
zobacz aktualny numer
Magazyn Świnka Peppa Nazwa pisma: Magazyn Świnka Peppa
Wydawca: Media Service Zawada Sp.z o.o.
Częstotliwość: miesięcznik
Opis: Pismo o przygodach sympatycznej świnki Peppy i jej rodzinki, na podstawie uwielbianego przez najmłodszych serialu animowanego, emitowanego na kanale MiniMini. "Magazyn Świnka Peppa" skierowany jest do dzieci w wieku 3-6 lat, rozpoczynających naukę czytania, pisania i liczenia. Zadania, które najmłodsi i rodzice znajdą w magazynie, dają możliwość rozwijania umiejętności maluchów w połączeniu z zabawą. Historyjki obrazkowe, krótkie opowiadania, zadania do wykonania oraz konkursy z wyjątkowymi nagrodami to tylko część atrakcji, czekających na małych czytelników. Dodatkową wartość magazynu stanowi specjalna strona dla rodziców, gdzie co miesiąc poruszane są zagadnienia związane z wychowaniem i rozwojem dziecka. Do każdego numeru dołączony jest wyjątkowy prezent związany ze świnką Peppą.
» numery archiwalne

zobacz aktualny numer
Ciuchcia Nazwa pisma: Ciuchcia
Wydawca: Twoje Media Sp. z o.o.
Częstotliwość: miesięcznik
Opis: "CIUCHCIA” – „miesięcznik nie tylko dla grzecznych dzieci” – zawsze z dołączonym filmem i edukacyjną grą komputerową. Istnieje na rynku od 1994 roku jako konsekwencja ogromnej popularności, emitowanego w TVP, programu telewizyjnego o tym samym tytule. Swój wieloletni sukces zawdzięcza przeuroczym bohaterom: Kulfonowi, Monice, Gapci i Mądralkowi, Tedowi, Dąbkowi oraz profesjonalnemu przygotowaniu i zabawnej, barwnej zawartości. Jest pismem o charakterze edukacyjnym, w nowoczesny sposób uczącym po przez zabawę. Zapewnia rodzicom komfort właściwego kształtowania ich dzieci i daje możliwość uczestniczenia w wartościowej zabawie płynącej ze wspólnego czytania oraz oglądania filmów i programów multimedialnych
» numery archiwalne

zobacz aktualny numer
Miś – przyjaciel najmłodszych Nazwa pisma: Miś – przyjaciel najmłodszych
Wydawca: Book House Sp. z o.o.
Częstotliwość: miesięcznik
Prenumerata: pobierz
Opis: "Miś - przyjaciel najmłodszych" to najstarsze w Polsce czasopismo dla dzieci w wieku przedszkolnym. Istnieje od 1957 roku. Od początku swego istnienia "Miś" korzysta z najlepszych tradycji polskiej literatury i grafiki. Teksty i ilustracje na łamach czasopisma to zawsze starannie dobrane, najlepsze przykłady twórczości dla dzieci. W każdym numerze na czytelników czekają stali bohaterowie opowiadań, łamigłówki, wiersze, kolorowanki.
» numery archiwalne

zobacz aktualny numer