ciąża i poród

dziecko

kobieta

dla dzieci

rodzina

podróże

zobacz koniecznie

Zagadki dla maluchów

Anna Mikita

  • Kategoria: bajki

Taki właśnie tytuł nosi najnowsza książka Anny Mikity. Ten zbiór przepięknych wierszowanych zagadek ukazał się na przełomie roku nakładem Wydawnictwa Harmonia.

Ponad 300 zagadek obejmuje wiele tematów - przedszkolak będzie mógł się wykazać wiedzą m.in. o człowieku, rodzinie, zdrowiu, bajkach, różnorodnych urządzeniach, czasie, zwierzętach, porach roku.
Książka jest znakomitym materiałem do zabawy z dzieckiem w domu, jest także doskonałą pomocą dla nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Niewątpliwym atutem "Zagadek" są ilustracje Agaty Półtorak. Swoją formą idealnie pasują do podognych wierszyków. Lektura tej książki to frajda zarówno dla dorosłego, jak i "egzaminowanego" malucha. Wydanictwo Harmonia znane jest z tak znakomitych publikacji jak "Przytulanki, czyli wierszyki na dziecięce masażyki" czy "W co się bawić z dziećmi?" Cieszy więc fakt, że "Zagadki dla maluchów" są pozycją równie udaną.

Co istotne, w dzisiejszych czasach galopujących cen literatury dziecięcej, tę interesującą książkę można nabyć za mniej niż 20 zł. A uśmiechnięte twarze pierwszych małych dowodzą, że naprawdę warto ją mieć w domowej biblioteczce.

Kategorie książek

Kategorie wiekowe