Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Recenzje filmów dla dzieci

Witamy w serwisie specjalnym recenzje filmów dla dzieci. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat filmów, wydrukowania specjalnych kolorowanek i labiryntów, wysłania e-kartek, i obejrzenia galerii fotosów.
Ostatnie recenzje

Podczas wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz jego brat Gary z narzeczoną Mary odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana. Bizmessmen zamierza zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto.

przeczytaj recenzję

 

"Smerfy" to kultowa wieczorynka końca XX wieku, ściągająca przed ekrany miliony małych telewidzów. Próba przeniesienia tamtych emocji na wielki ekran była więc dla twórcow sporym wyzwaniem. Nie trudno oprzeć się wrażeniu, że Smerfy 2011 to przede wszystkim próba komercjalnego skonsumowania wciąż jeszcze wielkiej popularności niebieskich ludzików.

przeczytaj recenzję

 

Urodzony na kalifornijskiej plaży żółw morski Sammy rozpoczyna wędrówkę w kierunku morza. Znajduje i traci miłość swojego życia, śliczną, nowonarodzoną żółwicę o imieniu Karola. W trakcie trudnej i pełnej przygód podróży przez oceany, którą muszą przebyć wszystkie żółwie, zanim powrócą na swą ojczystą plażę, Sammy wymyka się wielu niebezpieczeństwom, mając nadzieję na ponowne spotkanie Karoli.

przeczytaj recenzję

 

Akcja filmu zaczyna się opowiadaniem znanym z pierwszej części o Fionie. Król Harold i królowa Lilian, chcąc zdjąć klątwę z Fiony, odwiedzają Rumpelnickiego. Harold zgadza się oddać tron w zamian za zdjęcie przekleństwa. Jednak królewska para dowiaduje się o tym, że Fionę poślubił ogr Shrek.

przeczytaj recenzję

 

Właściciel zabawek (Andy) wybiera się do college'u. Jego zabawki trafiają do przedszkola, gdzie dzieci nie traktują nowych przybyszy z szacunkiem! Z tego powodu Buzz i Chudy planują wielką ucieczkę. Wezmą w niej udział także nowi bohaterowie animowanego filmu.

przeczytaj recenzję

 

Niewiele filmów dla dzieci łączy w sobie wartką akcję, piękną grafikę i walory edukacyjne tak wyśmienicie jak "Odlot”. Ta urocza opowieść o miłości, przyjaźni i przywiązaniu do wartości jest zdecydowanie jednym z najważniejszych filmów rodzinnych ostatnich lat.

przeczytaj recenzję

 
Najlepiej oceniane
Najwięcej komentarzy
ilość nazwa filmu
3 Smerfy
2 Shrek Forever
Zwiastuny

Muppety (The Muppets)

Smerfy

Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata