Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Ważne tematy

Ewa Kostarczyk - doktor, psycholog.

dr Ewa Kostarczyk

Psycholog

Praktyka zawodowa:

1973 - tytuł magistra w zakresie psychologii klinicznej Uniwersytet Jagielloński
1980 - tytuł doktora nauk Polska Akademia Nauk

Członek International Association for the Study of Pain (IASP) oraz Polskiego Towarzystwa do Badań nad Bólem. Pracowała w kilku ważnych ośrodkach badania bólu w USA. Autorka wielu publikacji specjalistycznych, jak też popularyzatorskich z dziedziny bólu. W 2003 opublikowała książkę "Neuropsychologia bólu", PTPN, Poznań na postawie fakultatywnych wykładów monograficznych: Psychologiczne aspekty bólu prowadzonych przez kilka lat w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Od 30 lat zajmuje się neurofizjologicznymi mechanizmami zachowania, psychologią eksperymentalną emocji i motywacji. Od 13 lat zajmuje się neurofizjologicznymi oraz psychologicznymi aspektami bólu.

Zakres usług:

  • Pomoc psychologiczna pacjentom z problemami neurologicznymi, pacjentami z przewlekłymi zespołami bólowymi oraz innymi zaburzeniami psychosomatycznymi, terapia depresji oraz stanów lękowych. ,
  • Zajmuje się diagnostyką oraz rehabilitacją możliwości intelektualnych dzieci i dorosłych po urazach i udarach ośrodkowego układu nerwowego oraz tworzy indywidualne programy terapeutyczne.
  • Praca z dziećmi dyslektycznymi, dziećmi z zespołem nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi

Kontakt:

wykładowca Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi
e-mail: ewakostarczyk@yahoo.com