Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Ostatnio na forum
Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Władysław Pitak - logopeda

Władysław Pitak

Gabinet neurologopedyczny

mgr pedagogiki - WSP w Słupsku, dyplomowany logopeda - Uniwersytet Gdański; certyfikaty w zakresie psychoterapii rodzin, muzykoterapii, sztuki estradowej w specjalności aktorskiej; specjalizacja - terapia nerwic i jąkania.

Praktyka zawodowa

  • Logopeda, psychoterapeuta rodzinny
  • Od 40 lat zajmuje się kształceniem zdolności twórczych za pomocą ekspresji muzyczno-dramatycznej ( certyfikat państwowy do wykonywania zawodu artysty estradowego w specjalności aktorskiej i reżyserskiej, dyplom magistra pedagogiki )
  • Od 15 lat zajmuje się terapią nerwic , wad i zaburzeń mowy, czytania i pisania (Podyplomowe Studium Logopedyczne w Gdańsku , certyfikaty z muzykoterapii, jąkania wczesnodziecięcego i psychoterapii rodzin).
  • Badania i eksperymenty w zakresie muzykoterapii ( pierwszy zawodowy muzykoteraputa prowadzący zabiegi zlecane przez lekarzy w sanatoriach Pomorza Środkowego).
  • Wykłady, pokazy warsztatowe i praktyczna terapia dzieci nerwicowych, jąkających się i dyslektycznych na sympozjach, konferencjach i turnusach rehabilitacyjnych.
  • Szkolenia dla biznesmenów, działaczy społecznych, dziennikarzy i polityków w zakresie retoryki , erystyki , marketingu i public relations.
  • Założyciel i prezes Towarzystwa Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS w Koszalinie

Gabinet wyposażony jest w podstawowe narzędzia i pomoce logopedyczne oraz w sprzęt audiowizualny . Towarzystwo posiada własne studio filmowe i fotograficzne.

Adres:

Towarzystwo Terapii i Kształcenia Mowy LOGOS
ul. Pieczarek 4, 75-900 Koszalin -Kretomino
tel. (0...94) 340-60-06
kom. 0600-809-254

Godziny przyjęć:

w godzinach uzgodnionych z rodzicami, dla przyjezdnych także w soboty i niedziele

Kontakt:

e-mail :
logos@logos.pomorze.pl
, verbum@xl.wp.pl, logopeda@netbox.pl

strony URL:
www.logos.pomorze.pl

www.medycyna.koszalin.pl/pitak

forum:
www.users.nethit.pl/forum/forum/logos

księga gości:
www.users.nethit.pl/logos/guestbook

Informacje dodatkowe:

Członkami Towarzystwa LOGOS są lekarze, logopedzi, psychoterapeuci , nauczyciele, aktorzy , dziennikarze i biznesmeni. Efektem współpracy ludzi wielu zawodów są własne filmy , nagrania dźwiękowe i opracowania technik i metod terapii i kształcenia zachowań w różnych sytuacjach