Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Akademia Umysłu JUNIOR (seria)
Akademia Umysłu JUNIOR (seria)

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku 5-9 lat to z pewnością zainteresują Cię edukacyjne gry komputerowe: Akademia Umysłu JUNIOR. Specjalnie opracowane ćwiczenia zawarte w tych grach rozwijają pamięć, wspomagają koncentrację oraz pobudzają wyobranię u dzieci.

Na rynku są dostępne cztery części nawiązujące do pór roku. Każdy element gier został opracowany z myślą o połączeniu zabawy z edukacją. Dzięki pomocy lektora grać mogą również dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać! Tym, co dodatkowo wyróżnia te gry dla dzieci, jest gimnastyka. Co pewien czas dziecko musi oderwać się od komputera, by wykonać ćwiczenia fizyczne.

Tylko teraz specjalne promocje z okazji Dnia Dziecka. Sprawdź: http://www.akademia-umyslu.pl

Seria Akademia Umysłu to rekomendowane przez psychologów i pedagogów programy i gry, które wspomagają pamięć, zwiększają koncentrację uwagi oraz sprawne czytanie u dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nagrody i certyfikaty:
  • wyróżnienie w kategorii multimedia w X edycji konkursu Ś„Œwiat przyjazny dziecku” organizowanego przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.
    Producent:

    Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

    Firma od wielu lat tworzy cieszące się dużą popularno|cią programy multimedialne z serii Akademia Umysłu.
    Akademia Umysłu to rekomendowane przez psychologów i pedagogów programy, które wspomagają pamięć, zwiększają koncentrację uwagi oraz sprawne czytanie u dzieci, młodzieży i dorosłych.
OpinieBrak komentarzy