Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Akademia Umysłu JUNIOR w wersji elektronicznej
Akademia Umysłu JUNIOR w wersji elektronicznej

Akademia Umysłu JUNIOR to seria programów, które rozwijają pamięć i koncentrację uwagi oraz wspomagają edukację wczesnoszkolną. Jednocześnie są wesołą i ciekawą zabawą. Dedykowane są dzieciom w wieku 5 - 9 lat. Poszczególne części są osadzone w różnych sceneriach i fabułach. Oprawę programu stanowi nietuzinkowa grafika, fascynujące tło muzyczne naturalnych instrumentów (fortepian, smyczki, gitara, bębny, flet, głos, itd.), efekty dźwiękowe (odgłosy natury, głosy zwierząt, gwar zabaw, dźwięki otoczenia) pobudzają wyobraźnię i dają pożądane wzorce estetyczne.
Teraz wszystkie części są także dostępne w wersjach elektronicznych, dzięki czemu program już w 5 minut może znaleźć się w komputerze.
Programy w wersji elektronicznej to nie tylko oszczędność czasu, ale także pieniędzy, gdyż są tańsze od wersji pudełkowych i nie ma dodatkowych kosztów wysyłki.

Więcej informacji na stronie: www.akademia-umyslu.pl
Producent:

Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

Firma od wielu lat tworzy cieszące się dużą popularno|cią programy multimedialne z serii Akademia Umysłu.
Akademia Umysłu to rekomendowane przez psychologów i pedagogów programy, które wspomagają pamięć, zwiększają koncentrację uwagi oraz sprawne czytanie u dzieci, młodzieży i dorosłych.
OpinieBrak komentarzy