Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Balsamy do prania DZIDZIUŚ
Balsamy do prania DZIDZIUŚ

Biorąc pod uwagę szczególną troskę o skórę niemowląt, dzieci oraz osób ze szczególną skłonnością do alergii POLLENA OSTRZESZÓW rozszerzyła specjalistyczną serię kosmetyków i środków do prania DZIDZIUŚ o dwa nowe produkty.

Pierwszy to hipoalergiczny balsam do prania pieluszek, bielizny niemowlęcej oraz odzieży dla dzieci i osób o wrażliwej skórze DZIDZIUŚ biel wzbogacony o system ochrony bieli. Idealnie nadaje się do prania jasnych i białych tkanin, zapobiegając procesowi szarzenia.

Drugi to hipoalergiczny balsam do prania bielizny niemowlęcej oraz odzieży dla dzieci i osób o wrażliwej skórze DZIDZIUŚ kolor z systemem ochrony kolorów, który idealnie nadaje się do prania tkanin kolorowych, wzmacniając intensywność kolorów.
Receptura obydwu produktów oparta jest na delikatnych środkach piorących, ekstrakcie z bawełny oraz cząstkach lipidów, które nie tylko pielęgnują tkaninę, ale stykając się ze skórą podczas noszenia ubranek, pomagają utrzymywać w dobrej kondycji jej naturalną, wodno-lipidową barierę. Ekstrakt z bawełny regeneruje i pielęgnuje tkaniny dzięki czemu stają się one miękkie i delikatne dla wrażliwej skóry dziecka i całej rodziny.
Produkty zostały przebadane dermatologicznie i alergologicznie.
Producent:

POLLENA Ostrzeszów

Producent hipoalergicznej serii kosmetyków i środków czystości przeznaczonych dla niemowląt i dzieci DZIDZIUŚ oraz hipoalergicznej serii kosmetyków i środków czystości dla osób z wrażliwą i skłonną do alergii skórą BIAŁY JELEŃ.

http://www.pollena.com.pl
Opinieautor: Magdalena   IP: 91.43.110.11  dodane: 31-10-2014    Ocena: 6

U mnie balsam do białego jak i do koloru sprawdzają się rewelacyjnie :)

zobacz wszystkie opinie