Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Bio-Oil
Bio-Oil

Specjalistyczny produkt do pielęgnacji skóry, przygotowany aby pomóc poprawić wygld blizn, rozstępów i nierównomiernego kolorytu skóry. Jest również efektywny w przypadku problemu ze skór starzejc się i odwodnion. Od wprowadzenia na wiatowe rynki w 2002 r. Bio Oil zdobył 224 nagród w kategorii produktów do pielęgnacji skóry. W 18 krajach zajmuje 1 miejsce w sprzedaży produktów poprawiajcych wygld blizn i rozstępów
 • Produkt Bio-Oil jest hipoalergiczny oraz odpowiedni dla skóry wrażliwej
 • Bio-Oil jest niekomedogenny:
  - może być stosowany na blizny potrdzikowe,
  - nie powoduje powstawania trdziku i zaskórników.
 • Bio-Oil pomaga poprawić wygld skóry z nierówn pigmentacj oraz przebarwieniami spowodowanymi zmianami hormonalnymi, odbarwieniami skóry lub nadmiernym nasłonecznieniem
 • Bio-Oil posiada doskonałe właciwoci okluzyjne (porównywalne do mazi płodowej tzw. złoty standard nawilżania), dzięki temu zwiększa elastycznoć skóry, ograniczajc utratę wody z naskórka ,i tym samym zmniejsza prawdopodobieństwo wystpienia rozstępów.


Składniki aktywne
  • Witamina E jest obecnie najczęciej stosowanym w pielęgnacji skóry przeciwutleniaczem. Wspomaga utrzymanie zdrowego wygldu skóry, chronic j przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, które powoduj uszkodzenia skóry i s przyczyn jej przedwczesnego starzenia. Witamina E zwiększa również poziom nawilżenia naskórka, dzięki czemu skóra staje się miękka, gładka i elastyczna.
  • Olejek z nagietka działa regenerujco na komórki i może być stosowany w przypadku wrażliwej, uszkodzonej lub poparzonej słońcem skóry. Łagodzi stany zapalne i jest wskazany w pielęgnacji drobnych infekcji skórnych, wyprysków oraz podrażnień powierzchownych.
  • Olejek lawendowy znany jest ze swoich właciwoci pielęgnacyjnych, uspokajajcych i kojcych. Jest również naturalnym rodkiem antyseptycznym.
  • Olejek rozmarynowy pomaga odżywić skórę oraz utrzymać j w dobrej kondycji, ma również właciwoci kojce oraz łagodzce.
  • Olejek rumiankowy znany jest ze swoich właciwoci przeciwzapalnych, działa na skórę kojco i uspokajajco. Jest szczególnie wskazany w pielęgnacji skóry wrażliwej.
  • Purcellin OIL - sekret receptury Bio-Oil. To opracowany w trakcie wieloletnich badań przełomowy składnik, który pozwolił uzyskać olejek o niespotykanych dotd właciwociach. Stał się on idealn baz dla stosowanych w kosmetyce od wieków składników aktywnych ale też pozwolił uzyskać produkt w postaci olejku, jednak o zupełnie niespotykanej wczeniej w takich produktach lekkiej i nietłustej konsystencji. Dzięki temu Bio-Oil idealnie się wchłania, dobrze odżywia i nawilża skórę, ale przede wszystkim co potwierdzaj liczne badania kliniczne - skutecznie poprawia jej wygld (wygld blizn, rozstępów i nierównomiernego kolorytu).
   PurCellin Oil zmienia konsystencję produktu, dzięki czemu olejek Bio-Oil jest lekki, nietłusty i lepiej absorbowany przez skórę. PurCellin Oil działa też zmiękczajco na skórę, dzięki czemu staje się ona miękka, gładka i elastyczna.


  Opis techniczny:
  Receptura Bio-Oil to połšczenie ekstraktów roœlinnych i witamin zawieszonych w bazie olejku. Bio-Oil zawiera przełomowy składnik PurCellin Oil™, który zmienia konsystencję produktu, dzięki czemu olejek jest lekki i nietłusty. Równoczeœnie zapewnia łatwiejszš absorpcję składników odżywczych zawartych wycišgach roœlinnych oraz witamin.

  Pojemnoœć i sugerowana cena detaliczna:
  200 ml – 84,99 zł NOWOŒĆ
  125 ml – 64,99 zł
  60 ml - 36,99 zł
  Dystrybutor:
  Cederroth Polska S.A.

  Z dniem 1 stycznia 2013 r. Cederroth Polska S.A. (właściciel marek Dermika i Soraya, dystrybutor Allevo, Salvequick oraz Pharbio) przejął dystrybucję marki Jordan na rynku polskim.

  Cederroth AB od wielu lat z sukcesem prowadzi dystrybucję produktów Jordan w Skandynawii, m.in. w Szwecji, Danii i Finlandii.

  Jakość produktów do pielęgnacji jamy ustnej firmy Jordan już od dziesięcioleci jest gwarancją zdrowych, zadowolonych uśmiechów klientów| i to właśnie ten nieskazitelnie biały uśmiech ugruntował pozycję firmy Jordan jako lidera w innowacyjności i doskonałości. Grupa Jordan z siedzibą w Oslo, która powstała w Norwegii w 1837 roku jako mała firma rodzinna, jest dziś liderem branży w całej Skandynawii.

  Grupa Jordan z wielkim zaangażowaniem wdraża program innowacyjności w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Dokłada wszelkich starań, aby nieustannie doskonalić swoją wiedzę i produkty, współpracując bardzo blisko z ośrodkami badawczymi, uczelniami wyższymi, stomatologami i projektantami, a przede wszystkim ze swoimi klientami. Siła Jordan tkwi w jej elastyczności i zdolności tworzenia markowych produktów o najwyższej jakości, dopasowanych do specyfiki lokalnych rynków i potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.
 • Opinie  Brak komentarzy