Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - HelloBaby
HelloBaby

HelloBaby to kolekcja nowoczesnych mebli dziecięcych - zaprojektowana dla dwóch grup wiekowych: najmłodszych do trzech lat i starszych dzieci do lat dziewięciu. Kolekcja stawia na wygodę i przyjemność wszystkich użytkowników.

HelloBaby pobudzi wasze pociechy do ruchu i zabawy. Kto chce zamienić się w małą dżokejkę, a kto w małego kowboja? Kto będzie biegał, a kto siedział przy stoliku?

Dzięki oryginalnym kształtom i żywym akcentom tej kolekcji maluchy nieprędko znudzą się wystrojem swojego pierwszego pokoju.

Rodzice natomiast bedą mogli dowolnie aranżować przestrzeń, zmieniać przeznaczenie mebli, dopasowywać je do swoich potrzeb, bo większość z nich ma kilka zastosowań.

HelloBaby dba też o edukację dzieci. Dzięki kolekcji mebli bedą mogły nie tylko radośnie bawić się, ale też ćwiczyć wyobraźnię i skupianie uwagi.

HalloBaby to wybór nowoczesnych rodzin. Bawmy się!
Nagrody i certyfikaty:

  • wyróżnienie w Konkursie Meble Plus Produkt Roku 2012 - styczeń 2012
  • specjalne wyróżnienie Targów Designu i Aranżacji Wnętrz ABOUT DESIGN - styczeń 2012

Producent:
Pacyga Meble

Naszą specjalnością są meble dziecięce, w produkcji, których jakość i bezpieczeństwo zawsze stoją na najwyższym poziomie. W dochodzeniu do perfekcji, pomaga nam trwająca od 1993 roku współpraca z firmą IKEA.

Wieloletnie doświadczenie, ciągła chęć rozwoju, a także fascynacja designem hiszpańskim zaowocowały poszerzeniem oferty o kolekcje mebli salonowych oraz łazienkowych.

http://www.pacyga.com.pl
OpinieBrak komentarzy