Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Jordan Go! - zestaw turystyczny
Jordan Go! - zestaw turystyczny

Zbliża się czas podróżowania zarówno na krótkie jak i te dłuższe dystanse. Aby w tym zamęcie nigdy nie zapomnieć o szczoteczce do zębów, firma Jordan przygotowała specjalną ofertę - podręczny zestaw turystyczny Jordan Go!,
dzięki któremu możesz wyczyścić zęby w każdej chwili i w każdym miejscu.

Zestaw zajmuje mało miejsca, łatwo można go schować nawet do torebki czy kosmetyczki. Zestaw zawiera:
  • składaną szczoteczkę z nasadką ochronną
  • i miętową pastę do zębów Multi Action
Całość jest zapakowana w strunową torebkę.
Dystrybutor:
Cederroth Polska S.A.

Z dniem 1 stycznia 2013 r. Cederroth Polska S.A. (właściciel marek Dermika i Soraya, dystrybutor Allevo, Salvequick oraz Pharbio) przejął dystrybucję marki Jordan na rynku polskim.

Cederroth AB od wielu lat z sukcesem prowadzi dystrybucję produktów Jordan w Skandynawii, m.in. w Szwecji, Danii i Finlandii.

Jakość produktów do pielęgnacji jamy ustnej firmy Jordan już od dziesięcioleci jest gwarancją zdrowych, zadowolonych uśmiechów klientów| i to właśnie ten nieskazitelnie biały uśmiech ugruntował pozycję firmy Jordan jako lidera w innowacyjności i doskonałości. Grupa Jordan z siedzibą w Oslo, która powstała w Norwegii w 1837 roku jako mała firma rodzinna, jest dziś liderem branży w całej Skandynawii.

Grupa Jordan z wielkim zaangażowaniem wdraża program innowacyjności w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Dokłada wszelkich starań, aby nieustannie doskonalić swoją wiedzę i produkty, współpracując bardzo blisko z ośrodkami badawczymi, uczelniami wyższymi, stomatologami i projektantami, a przede wszystkim ze swoimi klientami. Siła Jordan tkwi w jej elastyczności i zdolności tworzenia markowych produktów o najwyższej jakości, dopasowanych do specyfiki lokalnych rynków i potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.
OpinieBrak komentarzy