Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Kremowy żel myjący dla dzieci
Kremowy żel myjący dla dzieci

Łagodzący żel myjący z serii Pharmaceris AT. Żel polecany jest szczególnie do codziennego mycia niemowląt i dzieci z problemem bardzo suchej skóry, która ma cechy atopowe i jest skłonna do podrażnień. Zastępuje tradycyjny żel myjący lub mydło. Polecany także dla dorosłych.

Specjalistyczna receptura żelu oparta na niezwykle delikatnych środkach myjących, oczyszcza skórę nie powodując podrażnień. Specjalnie dobrany kompleks lipidowy zapobiega wypłukiwaniu naturalnych czynników utrzymujących wilgotność skóry dzięki czemu przywraca właściwy poziom nawilżenia i utrzymuje go na dłużej. Żel delikatnie natłuszcza skórę i łagodzi podrażnienia zmniejszając swędzenie skóry.

Żel nie zawiera parabenów i mydła, pozostawia skórę oczyszczoną i nawilżoną.

Preparat jest przeznaczony do pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt od 1. miesiąca życia. Otrzymał pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Producent:
Pharmaceris

Marka Pharmaceris to produkty bezpieczne, o potwierdzonej, wysokiej skuteczności działania. W celu optymalizacji receptury kosmetyki poddawane są dokładnym badaniom na każdym etapie ich powstawania. Służy temu nowoczesne Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris. W jego laboratoriach pod kierunkiem specjalistów wielu dziedzin, m.in. lekarzy dermatologów, alergologów, farmaceutów, biologów i biologów molekularnych, prowadzone są wielokierunkowe badania i doświadczenia w zakresie kosmetologii.

OpinieBrak komentarzy