Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Lacti-Intima
Lacti-Intima

Pianka do higieny intymnej w okresie ciąży, po porodzie i w okresie karmienia z serii Pharmaceris M.

Bezzapachowa, specjalna formuła antybakteryjna pianki myje zapewniając uczucie komfortu i świeżości. Zawartość kwasu mlekowego pozwala utrzymać naturalną florę bakteryjną, co zapobiega podrażnieniom. Olej Canola korzystnie wpływa na błony śluzowe chroniąc je przed wysuszaniem. Nie zawiera mydła. Wyciąg z kwiatu wiciokrzewu działa grzybo- i bakteriostatycznie. Allantoina nawilża i koi podrażnienia.

Pianka została przebadana z udziałem kobiet w ciąży i karmiących w Instytucie Matki i Dziecka. Polecana od II trymestru ciąży do stosowania rano i wieczorem.

Nie zawiera parabenow i konserwantow.

Producent:
Pharmaceris

Marka Pharmaceris to produkty bezpieczne, o potwierdzonej, wysokiej skuteczności działania. W celu optymalizacji receptury kosmetyki poddawane są dokładnym badaniom na każdym etapie ich powstawania. Służy temu nowoczesne Centrum Naukowo-Badawcze Dr Irena Eris. W jego laboratoriach pod kierunkiem specjalistów wielu dziedzin, m.in. lekarzy dermatologów, alergologów, farmaceutów, biologów i biologów molekularnych, prowadzone są wielokierunkowe badania i doświadczenia w zakresie kosmetologii.

OpinieBrak komentarzy