Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Pojazdy GIGANT - Seria
Pojazdy GIGANT - Seria

Pojazdy z serii Gigant mają już status zabawek kultowych. Z okazji 25-lecia istnienia firmy, producent przygotował dla wszystkich miłośników tej serii specjalne urodzinowe kolekcje Gigant Builder oraz Gigant Farmer.

Najnowsze modele posiadają dobrze znane cechy Gigantów są wytrzymałe, mają pokaźne gabaryty, mocną konstrukcję, ponadczasowy styl, żywą kolorystykę i to coś...

W skład każdej z urodzinowych serii wchodzą trzy pojazdy:
  • wywrotka o udźwigu 150 kg, z podnoszoną i opuszczaną skrzynią ładunkową i zaczepem z przodu
  • traktor o udźwigu 100 kg, z podnoszoną i opuszczaną łychą/spychaczem
  • wózek przyczepą o udźwigu 60 kg.

To co zaskoczy sympatyków marki, to odmienna od innych modeli kolorystyka. Producent stworzył prawdziwie wiosenną kolekcję.

W serii Gigant Builder dominuje kolor żółty, w Gigancie Farmerze postawiono na zieleń. Szlachetności dodają srebrne elementy we wszystkich produktach.

Nowe kolekcje sprawią mnóstwo radości nie tylko najmłodszym fanom kultowych pojazdów. Wszystkie samochody ciężarowe z serii Gigant zostały tak zaprojektowane, aby stworzyć dzieciom i rodzicom możliwość kreatywnej i bezpiecznej zabawy zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu.
Opis techniczny:
Zabawki z serii Gigant przeznaczone są dla dzieci w wieku 1+.
Producent:

Wader - Woźniak

Polski producent zabawek Wader-Woźniak istnieje na rynku od 25 lat. Firma należy do ścisłej czołówki europejskich producentów zabawek z tworzywa sztucznego. Misją firmy jest wspieranie rodziców oraz nauczycieli przedszkolnych w dbaniu o prawidłowy rozwój psychoruchowy dzieci w pierwszych latach życia.
OpinieBrak komentarzy