Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Stop Hemo - bioaktywne i sterylne opatrunki
Stop Hemo - bioaktywne i sterylne opatrunki

To innowacyjne i unikalne opatrunki na rynku, co przede wszystkim zawdzięczają alginianowi wapnia, a także swojej praktycznej i łatwej w użyciu formie, tj. pudru i tamponików.

Stop Hemo to opatrunki w 100% pochodzenia roślinnego, ponieważ zawierają alginian wapnia pozyskiwany z wodorostów morskich. Dlatego mogą być bezpiecznie stosowane nawet u najmniejszych dzieci oraz u kobiet w ciąży.

Dzięki alginianowi wapnia opatrunki Stop Hemo posiadają właściwości hemostatyczne - przyśpieszają zatrzymanie krwawienia, a także właściwości lecznicze - pomagają w lepszym gojeniu się rany.

Dlatego opatrunki Stop Hemo to niezawodni sprzymierzeńcy w leczeniu skaleczeń w szczególności u maluchów.

Bo nawet najmniejsze rany
zasługują na największą troskę!Opatrunki można nabyć w sklepie na stronie dystrybutora www.medinnovation.pl oraz w wybranych aptekach.


Stop Hemo:
otwórz, zastosuj i po problemie,
działaj dalej!Opis techniczny:
Dostępne w dwóch praktycznych formach:
  • pudru, w plastikowym flakoniku 8g - na skaleczenia powierzchniowe, jak obtarte lub zadrapane i krwawiące kolano, czy łokieć oraz na zranienia w miejscach trudno dostępnych, np.: między palcami, w fałdach skóry oraz na głowie, a także na inne dolegliwoœści, jak rumień poœśladkowy u niemowląt.
    Cena detaliczna: 30,99 PLN za flakonik;
  • tamponików w indywidualnych saszetkach, po 5 szt. w opakowaniu - na krwawienia z nosa oraz w jamie ustnej, np. po zabiegach stomatologicznych.
    Cena detaliczna: 25,99 PLN za opakowanie.
Producent:

Les Laboratoires Brothier

Les Laboratoires Brothier, to francuska firma, która wprowadziła opatrunki Stop Hemo na rynek w 1949 roku we Francji i rozwija ich produkcję już blisko 70 lat. Dzięki temu firma Brothier stała się ekspertem w wykorzystaniu alginianu wapnia - biopolimeru pochodzenia roślinnego z wodorostów morskich do wspomagania leczenia ran, obejmującego oba jego aspekty, tj. hemostazę i gojenie. Les Laboratoires Brothier produkuje opatrunki alginianowe przeznaczone do pierwszej pomocy w warunkach domowych jaki i do szpitalnego leczenia ran.

Opatrunki Stop Hemo (znane także na świecie pod takimi markami jak Coalgan czy NasalCease) są sprzedawane w różnych krajach Europy, np.: Szwajcarii, Szwecji, Włoszech, a także w USA, Kanadzie i w Japonii. A od niedawna także w Polsce.
OpinieBrak komentarzy