Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - szczoteczki dla dzieci - seria Step by Step (Jordan)
szczoteczki dla dzieci - seria Step by Step (Jordan)

O zęby naszych pociech należy dbać już od najmłodszych lat. Trzyetapowy system Jordan zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci w każdym wieku, od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego aż do pojawienia się zębów stałych. Celem jest nauczyć dzieci prawidłowego mycia zębów przez zabawę i zapewnić, że ich zęby będą zdrowe przez całe życie. W programie Step-by-Step szczoteczka rozwija się wraz z dzieckiem, dopasowując się do wymagań wieku.

Step by Step 0-2 lat

Mycie, Nauka, Gryzienie

Doskonała higiena jamy ustnej od pojawienia się pierwszego zęba mlecznego. Jordan 0-2 lat to idealny sposób na wyrobienie prawidłowych nawyków przy myciu zębów już u najmłodszych dzieci. Ergonomicznie ukształtowana rączka zapewnia doskonałą przyczepność dłoni zarówno rodziców, jak i dzieci. Co więcej, uchwyt spełnia także funkcję gryzaka podczas ząbkowania. Mała główka z bardzo miękkimi włóknami delikatnie czyści pierwsze ząbki, a równocześnie masuje dziąsła, łagodząc bolesny proces ząbkowania.
 • bardzo krótka główka chroni przed skaleczeniami/podrażnieniami
 • mała owalna główka z bardzo miękkimi włóknami
 • niebieskie włókna wskazują zalecaną iloć pasty
 • bardzo miękkie włosie

Step by Step 3-5 lat

Mlecznobiałe zęby mleczne

Szczoteczka Step by Step 3-5 lat została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia zębów mlecznych, a jej okrągła główka i miękkie włosie ułatwiają czyszczenie powierzchni wokół zębów.
Jest dostępna w 3 wersjach:

1. z wbudowaną klepsydrą - rozwija u dzieci świadomość czasu i pomaga motywować dzieci (i rodziców) do odpowiednio długiego szczotkowania. Obrócenie klepsydry powoduje rozpoczęcie odliczania czasu do 2 minut.
2. z dekoracyjnym uchwytem do powieszenia na lustrze.
3. z osłonką podróżną.
 • owalna główka z wyjątkowo miękkim włosiem przeznaczona do czyszczenia zębów mlecznych, plus wskaźnik ilości pasty
 • opcja z klepsydrą, dekoracyjnym uchwytem z przyssawką do zawieszenia na lustrze lub osłonką podróżną na wypadek noclegu poza domem lub podróży
 • wygodny uchwyt zapewnia komfort użytkowania rodzicom i dzieciom

 • miękkie włosie

Step by Step 6-9 lat

Dociera wszędzie

Szczoteczka stworzona z myślą o szczególnych potrzebach dzieci w wieku od 6 do 9 lat. Zintegrowany dodatkowy pęczek włosia dociera do zębów trzonowych i trudno dostępnych przestrzeni między zębami i dziąsłami - każdy ząbek będzie dokładnie wyczyszczony.
Dostępna jest w dwóch opcjach:

1.z zawieszką i przyssawką do zawieszenia na lustrze.
2.z osłonką podróżną
 • okrągłe miękkie włosie szczoteczki z dodatkowym pęczkiem zapewnia optymalne czyszczenia zębów mlecznych i stałych, plus wskaźnik ilości pasty do zębów
 • zawieszka lub osłonka podróżna
 • okrągły uchwyt zapewnia optymalne i dokładne szczotkowanie, wygodny dla rodziców i dzieci.
 • miękkie włosie


Zobacz więcej

Dystrybutor:
Cederroth Polska S.A.

Z dniem 1 stycznia 2013 r. Cederroth Polska S.A. (właściciel marek Dermika i Soraya, dystrybutor Allevo, Salvequick oraz Pharbio) przejął dystrybucję marki Jordan na rynku polskim.

Cederroth AB od wielu lat z sukcesem prowadzi dystrybucję produktów Jordan w Skandynawii, m.in. w Szwecji, Danii i Finlandii.

Jakość produktów do pielęgnacji jamy ustnej firmy Jordan już od dziesięcioleci jest gwarancją zdrowych, zadowolonych uśmiechów klientów| i to właśnie ten nieskazitelnie biały uśmiech ugruntował pozycję firmy Jordan jako lidera w innowacyjności i doskonałości. Grupa Jordan z siedzibą w Oslo, która powstała w Norwegii w 1837 roku jako mała firma rodzinna, jest dziś liderem branży w całej Skandynawii.

Grupa Jordan z wielkim zaangażowaniem wdraża program innowacyjności w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Dokłada wszelkich starań, aby nieustannie doskonalić swoją wiedzę i produkty, współpracując bardzo blisko z ośrodkami badawczymi, uczelniami wyższymi, stomatologami i projektantami, a przede wszystkim ze swoimi klientami. Siła Jordan tkwi w jej elastyczności i zdolności tworzenia markowych produktów o najwyższej jakości, dopasowanych do specyfiki lokalnych rynków i potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.
OpinieBrak komentarzy