Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy

Warto kupić - Szczoteczki do aparatów ortodontycznych (Jordan)
Szczoteczki do aparatów ortodontycznych (Jordan)

Clinic Interbrush - szczoteczka do aparatów ortodontycznych

Szczoteczka Interbrush jest niezbędna wszystkim posiadaczom aparatów ortodontycznych. Ta poręczna, kompaktowa szczoteczka z plastikowym trzonkiem została specjalnie zaprojektowana do czyszczenia zębów noszących wszelkiego rodzaju aparaty ortodontyczne lub szyny; doskonale sprawdza się także w przypadku implantów. Lekko pochylony trzonek umożliwia dotarcie do nawet najtrudniej dostępnych miejsc, doskonale nadaje się również do codziennej pielęgnacji krawędzi dziąseł.
  • Trzonek pod kątem 90 st. umożliwia dotarcie do nawet najtrudniej dostępnych miejsc
  • Doskonałe czyszczenie przed i za aparatami ortodontycznymi
  • Dokładna pielęgnacja krawędzi dziąseł

Dystrybutor:
Cederroth Polska S.A.

Z dniem 1 stycznia 2013 r. Cederroth Polska S.A. (właściciel marek Dermika i Soraya, dystrybutor Allevo, Salvequick oraz Pharbio) przejął dystrybucję marki Jordan na rynku polskim.

Cederroth AB od wielu lat z sukcesem prowadzi dystrybucję produktów Jordan w Skandynawii, m.in. w Szwecji, Danii i Finlandii.

Jakość produktów do pielęgnacji jamy ustnej firmy Jordan już od dziesięcioleci jest gwarancją zdrowych, zadowolonych uśmiechów klientów| i to właśnie ten nieskazitelnie biały uśmiech ugruntował pozycję firmy Jordan jako lidera w innowacyjności i doskonałości. Grupa Jordan z siedzibą w Oslo, która powstała w Norwegii w 1837 roku jako mała firma rodzinna, jest dziś liderem branży w całej Skandynawii.

Grupa Jordan z wielkim zaangażowaniem wdraża program innowacyjności w zakresie pielęgnacji jamy ustnej. Dokłada wszelkich starań, aby nieustannie doskonalić swoją wiedzę i produkty, współpracując bardzo blisko z ośrodkami badawczymi, uczelniami wyższymi, stomatologami i projektantami, a przede wszystkim ze swoimi klientami. Siła Jordan tkwi w jej elastyczności i zdolności tworzenia markowych produktów o najwyższej jakości, dopasowanych do specyfiki lokalnych rynków i potrzeb w zakresie pielęgnacji jamy ustnej.
OpinieBrak komentarzy