ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Porwanie dziewczynki i mamy w Białymstoku

-
Porwanie dziewczynki i mamy w Białymstoku
25-letnia matka i jej 3-letnia córka zostały uprowadzone sprzed bloku w Białymstoku. Dwóch porywaczy wciągnęło kobietę i dziecko do ciemnego citroena. Trwa obława.

Porwanie matki i jej dziecka prawdopodobnie zlecił mąż kobiety, obywatel Niemiec. Miał też się wcześniej znęcać się nad nią. Porywacze odjechali ciemnozielonym Citroenem C4 Picasso o numerze rejestracyjnym BL 60803. Auto zarejestrowane zostało w Łomży, a po godz. 13tej odnalezione je puste w Białymstoku.

Tomasz Krupa - rzecznik podlaskiej policji - poinformował, że sprawdzane są dwie hipotezy, według których albo sprawcy i porwane osoby są na miejscu w Białymstoku albo się przesiedli do innego samochodu i jadą dalej.

Policja opublikowała zdjęcie porwanej dziewczynki. Policja nie wyklucza uruchomienia procedury tzw. Child Alertu do poszukiwań zaginionych dzieci.

Porwanie Amelki
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.