ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Mama i córka poszukiwane. Ślad po nich zaginął

-
Mama i córka poszukiwane. Ślad po nich zaginął
Trwają poszukiwania 22-letniej Iwony Pawlak i jej 1,5-rocznej córeczki Niny. Kobieta ostatni raz kontaktowała się z rodziną 20 kwietnia.

Jak podała policja, kobieta 20 kwietnia wyjeżdżała z Holandii do Złoczewa w powiecie sieradzkim. Nie dotarła jednak do tego miejsca i od tamtej pory nie kontaktowała się z bliskimi.


Na wszelkie informacje mogące pomóc w odnalezieniu Iwony Pawlak i jej córki czekają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu przy ul. Sikorskiego 2 lub pod tel. 43/8277705.

Według nieoficjalnych informacji, podanych na profilu "Zaginieni przed laty", Iwona Pawlak jechała samochodem z osobami prywatnymi i w pewnym momencie przesiadła się do innego samochodu. Mógł to być Peugeot 307, rocznik 2005, koloru granatowego. Jechali trasą A67 na niemiecką 40.

Rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sieradzu asp.sztab. Paweł Chojnowski poinformował, że policja nie może na razie potwierdzić doniesień, ale wszystkie sprawdza.

Poszukiwana Iwona Pawlak z córką

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.