Ta zabawka z Lidla zagraża życiu dzieci! « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Ta zabawka z Lidla zagraża życiu dzieci!

-
Ta zabawka z Lidla zagraża życiu dzieci!
Sieć sklepów Lidl wycofuje drewnianą zabawkę do chwytania. Decyzja została podjęta z własnej inicjatywy w trosce o zaufanie do standardów jakości i bezpieczeństwa, którymi kieruje się Lidl. Produkt zostaje wycofany we wszystkich państwach, w których działa Lidl.

Drewniana zabawka, to produkt marki "Playtime junior" o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HG04414. w Polsce była sprzedawana od 18 marca tego roku. Powód wycofania produktu - nie można wykluczyć sytuacji, w której dojdzie do poluzowania nitów w kołach i pojawienia się małych elementów, które mogą zostać połknięte przez niemowlęta lub małe dzieci - tak wyjaśnia Lidl w komunikacie.


Informacja dotyczy "drewnianej zabawki do chwytania" marki "Playtive junior" o numerze artykułu IAN 304083 i numerze modelu HG04414. Zabawka była sprzedawana w Polsce od 18 marca tego roku.

"W przypadku przedmiotowego artykułu nie można wykluczyć sytuacji, w której dojdzie do poluzowania nitów w kołach i pojawienia się małych elementów, które mogą zostać połknięte przez niemowlęta lub małe dzieci" - tak Lidl wyjaśnia powody wycofania zabawki.

Artykuł można zwrócić w każdym sklepie Lidl bez okazywania paragonu, a koszt jego zakupu zostanie zwrócony.

Zabawka z Lidla


Pilne
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.