ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Dzieci wypadły z okna! Nie żyją

-
Dzieci wypadły z okna! Nie żyją
Z okna mieszkania znajdującego na 9. piętrze wieżowca w Koszalinie w województwie zachodniopomorskim wypadło dwoje dzieci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobnie był to nieszczęśliwy wypadek.

Na miejscu pojawiła się karetka i rozpoczęto reanimację dzieci, niestety nie udało się ich uratować, dzieci zginęły na miejscu. Wg podanych informacji to rodzeństwo, chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat.

Policja po przyjeździe na miejsce zastała w mieszkaniu matkę dzieci i dwoje ich rodzeństwa. Kobieta była trzeźwa. Prawdopodobnie dzieci wykorzystały chwilę nieuwagi kobiety, gdy 26-latka opiekowała się pozostałą dwójką. Ojciec przyjechał wkrótce po tragedii. W momencie zdarzenia był w pracy.

Na miejscu trwają policyjne czynności, pracuje policja i prokurator, którzy ustalają dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia. Śledczy starają się uzyskać informacje od matki dzieci, ale kobieta jest w szoku. Wstępnie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Tragedia w Koszalinie
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.