Advertisement
Subskrypcja

Powiadomienia o nowościach

Sprawdź koniecznie
Warto kupić
Ważne tematy


V Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka CZAS DZIECKA - relacja

W dniach 27.02.2014 - 1.03.2014 w Kielcach odbyły się Targi dla producentów i dystrybutorów produktów branży dziecięcej.

Rekordowy CZAS DZIECKA

Targi w Kielcach umacniają pozycję w Europie

CZAS DZIECKA to jedna z najbardziej kolorowych imprez w kalendarzu Targów Kielce. W tegorocznym wydarzeniu uczestniczyło 219 firm, z krajów takich jak Holandia, Czechy, Niemcy, Hiszpania, Ukraina, Węgry i Chiny. Miniona wystawa była większa od ostatniej o 30%, zajęła łączną powierzchnię 7704 mkw i przyciągnęła do Targów 3171 zwiedzających.

Wśród artykułów prezentowanych podczas V edycji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka znalazła się barwna oferta wózków, fotelików, ubranek i zabawek. Niezliczona ilość premier produktowych była nie lada gratką dla przedstawicieli branży. Oprócz ciekawych artykułów, jak zdalnie sterowana kamera, czy lampa umożliwiająca synchronizację kolorów w czasie wieczornego czytania, wystawcy zadbali o oryginalną formę prezentacji. W zaskakujący sposób swoje produkty prezentowała między innymi firma Marko, która zorganizowała profesjonalny pokaz mody wózków. Udział w evencie wzięły gwiazdy telewizji, w tym Zbigniew Urbański, Katarzyna Cichopek oraz Karolina Malinowska, a także grupa tancerzy z Egurrola Dance Studio.

Istotnym aspektem targów jak co roku było bezpieczeństwo, stąd możliwość zmierzenia się w Mistrzostwach Polski w Montowaniu Fotelików. Uczestnicy targów podkreślali także ważność paneli szkoleniowych w programie wydarzenia. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszyła się tematyka związana z Public Relations czy Ochroną danych osobowych. Targom towarzyszyła uroczysta gala, podczas której nagrodzono najlepsze zgłoszone do corocznego konkursu produkty. W tym roku do rywalizacji stanęła rekordowa liczba 137 artykułów.

Wśród gości targów zauważyć można było zdecydowanie więcej obcokrajowców niż podczas poprzednich edycji. Świadczy to o tym, że CZAS DZIECKA to najważniejsza impreza branży dziecięcej w Europie Środkowo- Wschodniej.