ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Ten produkt IKEA zagraża życiu dzieci

-
Ten produkt IKEA zagraża życiu dzieci
IKEA Retail z siedzibą w Jankach powiadomiła Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że klienci, którzy posiadają stół do przewijania/komodę SUNDVIK, numer artykułu: 30256725, 90256727, 30424007, 50424006, wyprodukowaną w Rumunii, na Łotwie i w Indonezji, sprzedawaną od kwietnia 2014 roku, powinni zabezpieczyć składaną część za pomocą dołączonych do mebla okuć zabezpieczających. Z przekazanej informacji wynika, że w przedmiotowych wyrobach może dochodzić do obluzowania się składanej części stołu i upadku dzieci ze stołu w przypadku braku zabezpieczenia za pomocą okuć w sposób opisany w instrukcji montażu.

W sytuacji, gdy okucia nie były zamontowane i zostały zgubione, należy skontaktować się z IKEA, aby otrzymać bezpłatnie nowy zestaw.

Dodatkowe informacje oraz fotografie wyrobu dostępne są w serwisie internetowym IKEA pod adresem: https://www.ikea.com/pl/pl/about_ikea/newsitem/RECALL_STOLIK_SUNDVIKPrzewijak IKEA


IKEA stop
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.