15-miesięczne dziecko uwięzione w aucie. Mama zatrzasnęła kluczyki « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

15-miesięczne dziecko uwięzione w aucie. Mama zatrzasnęła kluczyki

-
15-miesięczne dziecko uwięzione w aucie. Mama zatrzasnęła kluczyki
We Włocławku kobieta zatrzasnęła kluczyki w samochodzie, przez co w pojeździe zostało uwięzione jest 15-miesięczne dziecko - o pomoc poprosiła straż miejską.

- Około godz. 19:30 do dyżurnego straży miejskiej zadzwoniła kobieta informując, że zatrzasnęła kluczyki w swoim samochodzie, nie może otworzyć drzwi pojazdu i nie może dostać się do środka, a w samochodzie zostało zamknięte jej 15- miesięczne dziecko - poinformował Dariusz Rębiałkowski ze straży miejskiej we Włocławku.

Dyżurny straży miejskiej wysłał pod wskazany adres patrol.

- Strażnicy po dotarciu na miejsce na prośbę kobiety wybili w samochodzie szybę, umożliwiając w ten sposób zaopiekowanie się dzieckiem. Na zakończenie interwencji wraz z roztrzęsioną kobietą udali się jeszcze do wskazanego przez nią warsztatu samochodowego - informuje Rębiałkowski.

Dziecko w aucie


zdjęcie poglądowe
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.