Tragedia w Holandii! Polak uratował dzieci, sam zginął « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Tragedia w Holandii! Polak uratował dzieci, sam zginął

-
Tragedia w Holandii! Polak uratował dzieci, sam zginął
Do tragicznego zdarzenia doszło 2 sierpnia w Holandii w nadmorskim miasteczku Julianadorp. Polak podczas rozmowy telefonicznej z żoną zauważył w morzu 3 małe dziewczynki i natychmiast skoczył do wody aby ratować dzieci.

Wyciągnął dziewczynki na brzeg, jednak sam nie miał już siły i zniknął w morzu. Do akcji poszukiwawczej przystąpiły łodzie ratunkowe Królewskiej Holenderskiej Kompanii Ratowniczej (KNRM), helikopter i samolot Straży Przybrzeżnej, bezskutecznie poszukując ciała mężczyzny.

W trakcie poszukiwań morze wyrzuciło ciało 37-latka na brzeg. Mężczyznę przewieziono do szpitala, ale mimo reanimacji nie udało się go uratować. Sam osierocił trójkę swoich dzieci.
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.