ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Ta hulajnoga jest niebezpieczna dla dzieci!

-
Ta hulajnoga jest niebezpieczna dla dzieci!
Decathlon poinformował, że w hulajnogach elektrycznych Revolt R Revoe, wyprodukowanych w Chinach, numer referencyjny Decathlon 2639014, sprzedawanych od 01.06.2019 r. do 17.08.2020 r., może dojść do złamania się kierownicy, co może skutkować upadkiem i odniesieniem obrażeń.

Hulajnogi elektryczne Revolt R Revoe, numer referencyjny Decathlon 2639014

W sklepach sieci Decathlon wywieszono informację dla klientów o prowadzonej kampanii. Informacja została także umieszczona na stronie internetowej www.decathlon.pl w zakładce „Wycofane produkty” .

Klienci proszeni są o zaprzestanie użytkowania przedmiotowych hulajnóg i ich dostarczenie do dowolnego sklepu Decathlon w celu przeprowadzenia bezpłatnej naprawy.

Informacji związanych z kampanią udziela Decathlon Sp. z o.o. (adres: ul. Geodezyjna 76, 03-290 Warszawa; tel. 800 808 007).

Wycofana hulajnoga
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.