ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Dramat w Piotrkowie Trybunalskim, nie żyje noworodek!

-
Dramat w Piotrkowie Trybunalskim, nie żyje noworodek!
W nocy z wtorku na środę w mieszkaniu w Piotrkowie Trybunalskim doszło do tragedii, zmarł noworodek - chłopiec miał 3 tygodnie - jak wstępnie ustaliła piotrkowska prokuratura, prawdopodobnie doszło do nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka

Z zeznań wynika, że noworodek spał w łóżku ze swoimi rodzicami. Nad ranem rodzice chłopca stwierdzili, że dziecko nie daje oznak życia - na miejsce zostało wezwane pogotowie, a następnie policja. Niestety, ratownicy nie mogli pomóc chłopcu - już nie żył.

Rodzice dziecka zostali zatrzymani przez policję. Okazało się, że byli pod wpływem alkoholu. Matka chłopca miała 0,4 promila alkoholu we krwi, ojciec - 0,6 promila.

Wstępne oględziny ciała dziecka nie wykazały żadnych obrażeń. Zlecono sekcję zwłok, która ma pomóc ustalić przyczyny śmierci dziecka.

śmierć dziecka
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.