Tragedia w domu dziecka! « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Tragedia w domu dziecka!

-
Tragedia w domu dziecka!
W placówce opiekuńczo-wychowawczej we Włocławku doszło do tragedii, nagle zauważono, że trzyletni chłopiec przestał oddychać. Podjęto próbę ratowania dziecka i wezwano pogotowie

Do tragedii doszło w czwartek w nocy w placówce opiekuńczo-wychowawczej we Włocławku. Personel ośrodka zauważył, że trzyletni chłopiec nie oddycha. Natychmiast wezwano pogotowie. Niestety, lekarzom nie udało się uratować dziecka, chłopczyk zmarł. Policja wykluczyła udział osób trzecich.

O zdarzeniu powiadomiono prokuratora. Na miejscu obecny był również biegły lekarz sądowy, który wstępnie wykluczył, aby do śmierci chłopca przyczyniły się inne osoby. Zgodnie z decyzją prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która pomoże wyjaśnić przyczynę zgonu. Od jej wyników zależą dalsze czynności w tej sprawie.


Pilne

Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.