To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Bagażówka z W-wy do Skierniewic...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Edi Zet :)
Znów mam prośbę icon_smile.gif Już we czwartek się wyprowadzamy z W-wy. Oczywiście mamy firmę przeprowadzkową, ale ja na 2 tyg. jadę z dziećmi do Skierniewic zanim nie wyschnie parkiet i pan nie złoży nam do końca kuchni 08.gif Pech chciał, że nasz van jest u lakiernika i nie mam czym przewieść do Skierniewic kilku paczek z rzeczami i wózka, bo lakiernik daje nam trzydzwiową corsę w zastępstwie 21.gif Może znacie jakąś porządną firmę/osobę która podjęłaby się takiego zadania?
Mika
Edi -a taksówkowe przewozowe?
na takiej trasie pewnie poszliby na układ a nie na licznik wink.gif
Edi Zet :)
Mika jest to jakaś opcja, ale tylko jakby się z nimi umowić, bo wg. licznika to wychodzi 360 zł icon_sad.gif
Mika
Edi -podchodzisz do gościa i pytasz za ile do Skierniewic by pojechał i już wink.gif
Edi Zet :)
CYTAT(Edi Zet :) @ pon, 25 cze 2007 - 12:21) *
Mika jest to jakaś opcja, ale tylko jakby się z nimi umowić, bo wg. licznika to wychodzi 360 zł icon_sad.gif

Chyba tak zrobimy, jak do środy nie znajdziemy kogoś kto nas przewiezie, tzn. nie nas, ale tych kilka paczek icon_smile.gif
Mika
a dużo masz tych paczek ? w kombi nie wejdzie?

bagazówka pojedzie za ok 250
Edi Zet :)
Sporo paczek plus wózek. W kombi nijak nie upchnę. Kombi mamy w odwodzie icon_smile.gif Wiesz biorę na dwa tygodnie rzeczy dla piątki plus wózek, przewijak, leżaczek i takie bzdeciaki icon_smile.gif O, wanienka jeszcze....
Edi Zet :)
250 zł już do przejścia icon_wink.gif Artur dziś popyta, może znajdzie kogoś icon_smile.gif
Mika
zależy kiedy i zależy o której - może miałabym kogoś kto by pojechał
bo mam w obwodzie kogoś z Lublinem -w tego wejdzie dużo wink.gif
Edi Zet :)
Mika, dziękuję Ci bardzo icon_smile.gif
Mika
eee tam
podziękujesz jak wypali wink.gif
Agatkie
Nie chciałam psuć tego pięknego "łódzkiego" wątku dwóch Warszawianek 06.gif icon_wink.gif, ale muszę!!!

Edi !!! To Ty będziesz blisko Łodzi!!! Jak byś sie wybierała do Łodzi, któregoś pięknego dnia to daj znać, może sie spotkamy gdzieś np. w Manufakturze?

Edi Zet :)
Agatkie, b. chętnie icon_smile.gif
Dam znać, bo któregoś weekendu chcemy się wybrać do tego dinolandu oobok Strykowa icon_smile.gif
Agatkie
Daj znać koniecznie icon_smile.gif. Mój numer kom. masz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.