To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

gdzie tanio podręczniki przez internet?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

semi
macie może jakąś sprawdzoną księgarnie internetową? Koszt książek dla mojego czwartoklasisty w zwykłej lokalnej księgarni to prawie 450 zl. Szukam jakiejś choć ciut tańszej opcji 29.gif
aneea
Allegro icon_smile.gif
Dor
Ja kupiłam wszystkie podręczniki używane, tylko ćwiczenia dokupiłam nowe.
Nie wiem jak w Twojej okolicy, w Gdańsku są księgarnie, gdzie skupują i sprzedają używane książki.
Kupowałam na początku lipca, wybór był olbrzymi, niektóre książki nie noszą prawie śladów użytkowania.
Ćwiczenia zamówiłam w Merlinie. Za komplet bez języków zapłaciłam 230 zł.
Saskia
Ja kupujÄ™ tu

edit. poprawiłam linka
semi
Saskia 03.gif - to link biura podróży;). Ale znajde sobie własciwego gandalfa, dzieki 06.gif
OLA77
emi dlaczego nic nie mówisz:? Nawet z przesyłką wyjdzie Ci sporo taniej.
Fragosia
ja kupowałam w Bonito.pl , w czerwcu mieli super promocje. Dostawa pow. 150,00 zł gratis
Mika
ja kupiłam w merlinie
10% zniżki i 0zł za kuriera
ale to książki dla starszych
gotowe komplety 1-3 klasa -tylko na allegro -oszczędność nawet do 30zł icon_wink.gif
Fragosia
CYTAT(Mika @ Mon, 02 Aug 2010 - 13:49) *
gotowe komplety 1-3 klasa -tylko na allegro -oszczędność nawet do 30zł icon_wink.gif


A tutaj siÄ™ nie zgodzÄ™ komplet " Raz, dwa, trzy .." do I klasy
kupowałam w Bonito w czerwcu za 139,00 teraz jest za 149,00 zł
na alegro najtaniej jak znalazłam to 136, ale pobierana jest opłata za przesyłkę i wychodzi 151,00
Mika
mnie od 6 lat się opłaca icon_wink.gif
kupuję "Już w szkole"
w tym roku odbierałam osobiście (bo blisko) i zestaw do 3 klasy kosztował mnie 150zl icon_wink.gif
w wydawnictwie zawsze jest drożej,nawet nie licząc przesyłki(jest za darmo)
Truśka
My kupowaliśmy w MarMag. A ponieważ udało nam się zmówić w parę osób uzyskaliśmy nawet fajny rabat.
Saskia
CYTAT(emi @ Sun, 01 Aug 2010 - 20:58) *
Saskia 03.gif - to link biura podróży;). Ale znajde sobie własciwego gandalfa, dzieki 06.gif

o rany, nie miałam zamiaru reklamować biura icon_wink.gif
tu jest prawidłowy link
anax
Mam kilka książek używanych do 4 kl.Podaj nazwy może coś znajdę.
agarad
Anax to ja siÄ™ ustawiÄ™ w kolejce icon_wink.gif, potrzebuje jeszcze plastykÄ™ 4-6 WSiP i angielski New English Zone 2.
alatanta
...
Mika
Alatanta ale było napisane,że książki z 2010r?
w takim razie trafiło Ci się pięknie
semi
ooo, alatanta, no to faktycznie! super!


a ja kupiłam część dzięki uprzejmości męża Oli77 (Wiola jeszcze raz wielkie dzięki), a część tu:

https://www.nulia.pl/szkoła-podstawowa-c-349_352.html

wyszło w sumie znacznie taniej, niz miało wyjść poczatkowo:)


Anax, dopiero dojrzałam Twoją propozycję, dziekuję. Już zdążyłam wszystkie kupić.
alatanta
...
mamax2
ja kupiłam na taniepodreczniki.pl mówiąc szczerze porównywałam jeszcze empik i allegro ale w pierwszym przypadku nie było wielu książek ,a na allegro z kolei musiałabym kupować od różnych sprzedawców bo jeden niestety nie miał wszystkich .
Elak
Ja kupiłam w merlin.pl i Inbook.pl
Przesyłka 0zł.
W Inbook mają naprawdę duży wybór, wszystko czego mi brakowało tam znalazłam. 03.gif
dorotale
Ja kupiłam na www.rema.com.pl Przesyłka natychmiastowa, na drugi dzień.
Bibi:-)
Ja kupiłam na allegro, ale mają też księgarnię internetową. To księgarnia Sowa. Zapłaciłam w sumie ok. 100 mniej niż u nas w mieście by wyszło. Oczywiście za cały komplet do 4 klasy. Mieli wszystkie potrzebne nam książki.
semi
wyciÄ…gam, bo przymierzam siÄ™ do zakupu. Gdzie w tym roku majÄ… najlepsze ceny? WG mnie w Bonito, potem merlin przy rabacie 10% ale ciut jednak drozej.
candace
ksiegarnia bonito- internetowa.
blaire
Ceny faktycznie fajne, ale nie mają większości książek, których potrzebuję dla Kuby...
Truśka
My kupujemy Podręczniki
Tusiol
Cały zestaw do pierwszej klasy:
"Raz dwa trzy" + "Piszę coraz lepiej" itd (dużo tego było) zamówiliśmy w samym wydawnictwie. Bez kosztów przesyłki.
Monika ww
ja kupowałam dla dziewczyn w centrum tanich podręczników, boxy do klasy pierwszej i trzeciej, religię i angielski, przesyłkę miałam gratis, więc wyszło taniej niż na allegro

edit: box do klasy trzeciej 45zł taniej
box do klasy pierwszej 40zł taniej
~anula~
Juz drugi rok z rzędu kupiłam w bookonista.pl.
Na samym boxie do drugiej klasy ponad 2 dychy taniej nież u wydawcy.
grzałka
w gandalfie
violciab
Ja kupowałam tu
https://podreczniki-marmag.pl/
przy większych zamówieniach negocjacja ceny polecam icon_smile.gif
mamapiotrusia7
Dziewczyny przejrzałam większość stron internetowych, porównałam i zamówiłam na www.podreczna.pl najtaniej wg mnie i dodatkowo wystarczy wysłać im zestawienie czego się oczekuje i robią komplety z wyceną każdego podręcznika. Na początku trochę się wkurzałam bo mają nie najlepszą wyszukiwarkę na stronie ale po wysłaniu zestawienia dostałam wszystko jak na tacy. Za komplet podręczników do 4. klasy wraz z angielskim i niemieckim i religią wyszło 360 zł. To chyba nie najgorzej icon_biggrin.gif. Na etapie zamówienia szczerze polecam, zobaczymy jak będzie z przesyłką icon_biggrin.gif
irminka2
Mam do sprzedania/oddania podręczniki do 5 i 6 klasy.
Może ktoś potrzebuje?
FajnaMama
Dla mojego szkolniaka podręczniki dla pierwszej i drugiej klasy kupowałam na szkolnym kiermaszu - wyszło około 200 zł, podobne ceny były w necie, więc nie jest źle. Dla straszych dzieciaków, kiedy większość książek jest tylko do czytania, a nie wypełniana zadań, mozna też odkupić podreczki, teraz sporo sie tego pojawia na stronach z ogłoszeniami [link usuniety przez administratora]. Kiedyś nosiło się takie podręczniki do antykwariatu, teraz na szczęście jest internet icon_smile.gif
moko.
No w koncu kupilam książki, na bonito...
Teraz sie zastanawiam czy wzięłam odpowiednie.... bo mam jakąs g...ą rozpiskę ze szkoły a takich tytulów NIE MA.... sa inne, podobnie brzmiące.... no dramat, poza tym niektóre pozycje są w zakresie podstawowym a inne w rozszerzonym i skąd mam wiedziec, które wziąc?

Oczywiście dyrekcja szkoły nie wie... kazała się pytać nauczycieli... we wrześniu!
Madzikred
CYTAT(Saskia @ Sun, 01 Aug 2010 - 21:21) *
Ja kupujÄ™ tu

edit. poprawiłam linka


Ja też kupuję w Gandalfie
Sali_M
Ja w zeszłym i w tym roku w gandalfie, mieli najtaniej pakiet i całą resztę.
Monika ww
CYTAT(moko. @ Fri, 19 Aug 2011 - 15:05) *
No w koncu kupilam książki, na bonito...
Teraz sie zastanawiam czy wzięłam odpowiednie.... bo mam jakąs g...ą rozpiskę ze szkoły a takich tytulów NIE MA.... sa inne, podobnie brzmiące.... no dramat, poza tym niektóre pozycje są w zakresie podstawowym a inne w rozszerzonym i skąd mam wiedziec, które wziąc?

Oczywiście dyrekcja szkoły nie wie... kazała się pytać nauczycieli... we wrześniu!


Moko, jak z realizacją zamówienia na bonito? bo też zamówiłam u nich wczoraj książki do gimnazjum, jako jedyna księgarnia, mieli prawie wszystkie, których potrzebujemy.
fifafo
CYTAT(Madzikred @ Thu, 25 Aug 2011 - 21:32) *
Ja też kupuję w Gandalfie

dopiero dziś mam kasę - na podręczniki powiedzcie czy długo się czeka na przesyłkę ?
moko.
CYTAT(Monika ww @ Tue, 30 Aug 2011 - 09:12) *
Moko, jak z realizacją zamówienia na bonito? bo też zamówiłam u nich wczoraj książki do gimnazjum, jako jedyna księgarnia, mieli prawie wszystkie, których potrzebujemy.

Ekspresowa, na trzeci dzień od zamówienia przesyłkę miałam w domu!
Anilka
CYTAT(moko. @ Tue, 30 Aug 2011 - 09:08) *
Ekspresowa, na trzeci dzień od zamówienia przesyłkę miałam w domu!


U nas podobnie. Polecam icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.