To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry okulista dziecięcy - Poznań

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

makarena
Jak w temacie. może ktoś zna db specjalistę, którego mógłby polecić dla 1.5 rocznego malucha.
mari_emzet
Niedługo napiszę namiary. Moja siostra była u b.dobrego. W sumie u dwóch, ale jeden nagadał,
że dziecko ma dużą wadę wzroku (jakby było tak rzeczywiście, to by nie widział z daleka,
a On wszystko wypatrzy), i poszli do drugiego. I ten okazał się specjalistą z powołania. Jak
szwagier z pracy wróci to podam nr tel.
mari_emzet
Mam, może się przyda icon_wink.gif

Magdalena Malenda
ul. Piłsudzkiego 102

Przyjmuje prywatnie i na NFZ. Niestety nr telefonu nie mam. W internecie poszukaj, lub osobiście zarejestruj.
Ponoć bardzo dobra babka, świetne podejście do dziecka.
makarena
WIELKIE DZIEKI!
poszukam tel w necie!
rysia28
bardzo dobry okulista Ewa Sierakowska Grottel chodze do niej z corka przyjmuje na ul Åšwit w poradni
Marian1980
Ja miałem styczność z doktorem Pawłem Pietrzakiem i mogękażdemu gorąco polecić pana Pawła. Tutaj więcej informacji na jego temat: https://kcp.pl/lekarz/pawel-pietrzak/okulista/poznan/
genju2
Koło bułgarskiej jest bardzo dobry specjalista .
Danka1533
Polecam panią doktor z okulistyka dziecięca w Poznaniu bardzo dobre podejscie do dzieciaczków nawet niemowląt. Zna się na rzeczy i stara się za wszelką ceną dążyć do rozwiązania problemu.
Stella25
polecam dr Małgorzata Karolczak - Kulesza, jeżdżę do niej z moimi dziećmi icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.