To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobry (tani) Radca Prawny Bydgoszcz

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anja8
Witajcie, zna ktoś może dobrego i w miarę taniego Radcę w Bydgoszczy (okolice - Świecie, Koronowo) potrzebny do załatwienia spraw spadkowych
sylwiass
Na pewno duże doświadczenie w obsłudze prawnej firm ma Piotr Chojnacki ( nr tel - 607 383 230 ). Znam go od długiego czasu i zawsze jak mam jakieś prawne dylematy związane z umowami, czy różnorakimi urzędami, które mnie prześladują, jak każdego przedsiębiorcę, to się z nim konsultuję.
Grażyna7
Dzięki temu forum zdecydowałam się skorzystać z pomocy adwokata Cejrowskiego z Tczewa. Bardzo chciałam podziękować "Kasi", która dała kontakt na Pana adwokata. Nawet nie wiesz jak bardzo mi pomogłaś! Pan Cejrowski jest wyjątkowym człowiekiem. Dobrym, życzliwym, bardzo inteligentnym. Jeszcze raz dziękuję "Kasi" a innym polecam adwokata Cejrowskiego i to forum!
violka333
Każdy specjalizuje się w czymś innym, ale jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne, to warto się do EuCO zgłosić.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.