To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Polećcie alergologa w Warszawie...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Nie pamiętam tutaj polecania akurat tego specjalisty... Dla dziecka oczywiście i błagam nie ta sławna pani z Centrum Medycznego w LIM icon_wink.gif ale wszystko poza nią bardzo proszę...
Taki wszechstronny by się przydał i od alergii pokarmowych i oddechowych...

dzięki
zilka
A dr Górnickiego z CM z LIMie ktoś zna? Bo ta pani co jej nie chcę to dr. Chmielewska (cka?)
ewis_
dr Ruszkowska IMID Kasprzaka 17a
tel. 327 71 21
pon śr pt 9-14, wt 9-17 czw 10-16 (godziny są sprzed 3 mcy, może coś się zmieniło)

babeczka niezbyt wylewna (mi to akurat odpowiada), ale z dużym doświadczeniem;

nam wprawdzie na pewnym etapie alergii niezbyt pomogła icon_sad.gif , ale znam kilka osób, które były z jej porad i leczenia bardzo zadowolone.
katkasia
Zilka, a u dr Zawadzkiej byłaś? Dość kontowersyjny sposób bycia icon_wink.gif ale IMHO doskonały specjalista. Mojemu synowi (leczonemu też swego czasu u prof. Chmielewskiej) bardzo pomogła.
zilka
A skąd ta dr. Zawadzka? Pójdę tam gdzie można szybciej, mój pediatra też jest dośc specyficzny... icon_wink.gif
katkasia
Pracuje w szpitalu na Działdowskiej. Prywatnie przyjmuje na Ursynowie. Ale kolejki sa baardzo długie icon_sad.gif
zilka
Katkasia a masz może jakiś telefon? dzięki!
katkasia
piszÄ™ na priva.
A czy LIM ma swoją stronę? Bo kojarzę stamtad jeszcze jedną lekarkę. Ale nie pamiętam nazwiska, jakbym zobaczyła na stronie, to sobie przypomnę icon_smile.gif
Truśka
CYTAT
A dr Górnickiego z CM z LIMie ktoś zna?
hehe raczej nie polecam.
Natomiast w CM LIM jest bardzo sensowna p dr Adamczyk.
Pozdrawiam
Truśka
cydorka
zdecydowanie polecam dr Nowosadko, pediatra alergolog, przyjmuje na ursynowie
polecilam wielu, Ci, ktorzy skorzystali zadowoleni
namiary w domu moge dac polpedniu
cyd
Dominika_
My chodzimy do dr DÄ…browskiej - Zalawy, przyjmuje w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci przy skrzyzowaniu Swietokrzyskiej i Nowego Swiata.
Czeka sie troche na pierwsza wizyte, ale moim zdaniem - warto.
Telefon do przychodni: 829 41 20
Cleo
Tak, ja tez bylam u pani Adamczyk w LImie - z Misią i ze sobą. Wybieram się do niej pewnie niedlugo, ajk się zbiorę, bo mnie basia.u w innym wątku nastraszyła alergią krzyżową icon_exclaim.gif ... icon_rolleyes.gif
Ludek
Zilka do kogo się wybrałaś i jak wrażenia?
Przyszła i na nas pora wybrania się do alergologa icon_sad.gif.
Poszukuję takiego, który nie każe mi na dzień dobry zwierząt wywalać.

CYTAT(Cydorka)
zdecydowanie polecam dr Nowosadko, pediatra alergolog, przyjmuje na ursynowie
polecilam wielu, Ci, ktorzy skorzystali zadowoleni
namiary w domu moge dac polpedniu
cyd


PoproszÄ™ o namiary.

CYTAT(katkasia)
Zilka, a u dr Zawadzkiej byłaś? Dość kontowersyjny sposób bycia icon_wink.gif ale IMHO doskonały specjalista. Mojemu synowi (leczonemu też swego czasu u prof. Chmielewskiej) bardzo pomogła.


Też poproszę o namiary.


A może ktoś zna dr Grzędę z Niekłańskiej?
Politea
CYTAT(Cleo)
Tak, ja tez bylam u pani Adamczyk w LImie - z Misią i ze sobą. Wybieram się do niej pewnie niedlugo, ajk się zbiorę, bo mnie basia.u w innym wątku nastraszyła alergią krzyżową icon_exclaim.gif ... icon_rolleyes.gif

Też polecam dr Adamczyk, chodzę z Młodą do tej Pani; trafiłam do niej zupełnie przez przypadek, ale jestem zadowolona z obsługi;-) jest bardzo konkretna. No i co najważniejsze (z punktu widzenia Karoliny) nie rozdaje naklejek, które już Młoda ma, tylko robi pieczątki na ręce;-)
mavva
Zdecydowanie dr Zawadzka.
Bo jest po prostu najlepsza. icon_wink.gif

U niej zwierzaki idÄ… sobie z domu.
Ale tak jest w przypadku alergii niestety.
A przecież,co rodzic zrobi,to jego sprawa,jak chce ryzykować,to na własne ryzyko.

Polecam panią doktor,choć terminy długie i trudno się dostać.
abumba
Polecam dr Agnieszkę Krauze,tel. 022 890 96 40 lub dr Małgorzatę Głowacką (alergolog,pediatra,dermatolog) 0602 62 22 16
Siencja
Tez polecam dr Adamczyk... chodzialm do niej 5 lat i wlasciwie mnie wyleczyla, mozna powiedziec... wlasciwie to powinnam sie do niej wybrac bo juz drugi rok bez szczepionek i lekow jade i trzeba by sie pochwalic ze jest super! icon_biggrin.gif
Ona przyjmuje tez w przychodni na Bronikiewskiego na Kabatach.Przychodnia sie nazywa Euromed tel. 648-90-30. Nie wiem na ile te dane sa aktualne bo ja mowilam poltora roku tam nie bylam.
Pozdrawiam serdecznie,
Aszak
Podbijam temat.
Czy może jakieś nowe typy?
Poszukuję alergologa dla 4-letniego syna. nie spotkałam jeszcze nikogo, kto by nam pomógł.
Czytałam trochę dobrych opinii o dr Krauze. Ktoś może ma doświadczenia?
MAYKA
My chodzimy do doktor Ewy Moskwińskiej, która przyjmuje w przychodni na ul. SIennej 60. Poszłam tam z dzieckiem z polecenia i z tego co wiem ludzie ją sobie chwalą. Babka nie jest wylewna ale konkretna. Jak narazie nie mam do niej zadnych "ale". W tej samej przychodni przyjmuje dr. Bożena Rryll też bardzo chwalony alergolog. Nie ma tam zapisów prywatnych, wszystko się odbywa na kase chorych, oczywiscie terminy tez sa dosc odlegle ale z racji tego ze ja nei moglam czekac na nasza umowiona wizyte, weszlam z jakims pacjentem i zapytalam sie pani dr czy nas nie przyjmie jakos w tygodniu bo Maciek mi wtedy masakrycznie kaszlal i przez ten kaszel ciagle wymiotowal. Pani dr kazala go przyprowadzic tego samego dnia po 15:00. Wiec jesli macie jakis nagly przypadek to mozna sie z nia dogadac icon_smile.gif
Macio
Ja polecam dr. Moskwińską, prowadzi mi Olka od prawie 2 lat. jest świetnym specjalistą. Trzeba ją troszkę ciągnąć za język ale naprawdę rozsądny lekarz.
zilka
To ja wyciągnę, dzisiaj idę z Melą do dr. Roszkowskiej, polecana mi poza forum, przyjmuje aż w Pruszkowie 37.gif

Mam nadzieję, że warta będzie tego dojazdu...
zilka
My po wizycie i bardzo mi się zarówno wizyta jak i pani doktor podobała. Szczegółowo, konkretnie, wreszcie nie miałam wrażenia, że mnie olewa i najchętniej już by skończyła, dużo - sensownych! - pytań. No a co da Meli terapia to czas pokaże....
ania32sz
Hm, ja jestem z Pruszkowa i słyszałam wiele opinii na temat p. Roszkowskiej. Niestety wiekszość tych opinii było negatywnych.... Poniżej podaję link do wypowiedzi pacjentów. Może to przypadek, ale ja bym sprobowała skonsultować to wszystko z jeszcze innym alergologiem.
https://forum.gazeta.pl/forum/w,132,1325689...owska_.html?v=2
MamaMadzi09
Ja też polecam dr Adamczyk - teraz dodatkowo mam do niej bardzo blisko - przyjmuje w CMP Ursynów w Ken Center. Naprawdę bardzo dobry i rzetelny lekarz!
JacekK
Co do Pani Moskwinskiej mam nieco odmienne zdanie. Udalismy sie do Pani dr. z naszym 2 miesiecznym dzieckiem. Skierowal nas tam pediatra, poniewaz dziecko ma podejrzenie skazy bialkowej (wysypka, problemy z brzuszkiem, itp.). Przy wizycie Pani doktor nie spojrzala nawet na dziecko i przystapila do wypisywania zaswiadczenia o alergii potrzebnego do wypisania recept na specjalny preparat do karmienia. Na pytanie czy nie jest konieczne jakiekolwiek badanie odpowiedziala, ze skoro pediatra juz go zbadal to ona nie musi... Po ok miesiacu zmiany naskorne pojawily sie spowrotem, dostalismy skierowanie CITO do alergologa od pediatry. W rejestracji powiedzieli, abysmy przyjechali 30 minut przed rozpoczeciem pracy Pani dr, aby przyjela nas jako pierwszych bez zapisu, tak tez zrobilismy. Po pol godziny do gabinetu przyszla lekarz, przed wejsciem poinformowalismy o sytuacji i zapytalismy sie czy z takim skierowaniem bylaby mozliwosc przyjecia bez kolejki, na co kazala poczekac 15 minut na odpowiedz. Po ok 40 minutach oczekiwania przed gabinetem zona weszla zapytac sie, razem z kolejnym pacjentem czy w ogole przyjmie dzis synka, czy mamy nadal czekac. Pani doktor nie przebierajac w slowach nakrzyczala na zone, czy ona nie widzi ilu ma pacjentow, ze jej przeszkadza w pracy a na koniec odpowiedziala "to ja pani nie przyjme"... Nie takie podejscie powinno byc lekarza do pacjenta. Korzystamy z uslug dr Jastrzebskiej, ktora przyjmuje w prywatnej klinice MULTI-MED na ul. Okopowej. Koszt wizyty to 140pln, ale lekarz godny polecenia:) Pozdrawiam!
mama-karkar
[edit: admin]
Nina789
Rzadko kiedy można spotkać alergologa i pediatrę w jednym, a na takiego trafiłam w Centrum Medycznym Krajmed w Warszawie. Dr Wojciech Janowicz, bo o nim mowa, fachowo zdiagnozował objawy alergii u mojego Maciusia. Okazało się, że chodziło o orzechy, podobno w przypadku małych dzieci jest to często spotykane. Nie trzeba też było czekać w długich kolejkach, co jest kolejnym plusem icon_wink.gif
katie34
A próbowałaś w szpitalu Medicover? Tam też maja alergologa, a placówka według mnie- godna polecenia. Korzystam regularnie z pomocy ich pediatry, a ostatnio maluch dostał dziwnej wysypki, więc poszliśmy do alergologa. Rzeczowy fachowiec, szybko zdiagnozował mojego malca, a przy okazji uspokoił mnie i wytłumaczył wszystko na spokojnie icon_smile.gif
Mamineczka
Dziewczyny a jak z terminami do alergologa w Wawie? Bo z tego co podzwoniłam wszędzie trzeba długo czekać icon_sad.gif A my potrzebujemy jak najprędzej
Pollaco
No na NFZ nie ma opcji byś czekała krótko, terminy sa nawet po 2-3 miesiące. Jeśli potrzebujesz kogoś na szybko to lepiej umów się z dr Kościuch z CM Panorama. Tam obsługa przebiega dużo sprawniej i nie powstają takie gigantyczne kolejki jak w publicznych poradniach.
violka333
Tutaj https://balumed.pl/specjalizacje/alergolog jest namiar na alergologa w Warszawie. Powiem wam, że trudno jest znaleźć naprawdę dobrego specjalistę, który zna się na tym co robi i który potrafi pomóc. My naprawdę bardzo długo szukaliśmy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.