To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Proszę o kciukasy i ciepłe myśli dla Nikusia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
madzialenna
Dziekuje bardzo icon_smile.gif
Naprawde sa mi i Nikodemowi bardzo potrzebne. Nikodem mial jeden zabiek w lipcu i wtedy Was nie prosilam o kciukasy, i zabieg sie nie udal icon_sad.gif Wiec teraz stwierdzilam że jest jednak jakas moc w nich i dlatego prosze o nie teraz icon_smile.gif
milutka
trzymam &&&
dorsim
Bardzo mocno trzymam za was kciuki &&&&&
Bianka
rowniez &&&&
agak
&&&&&&& trzymam

komunikacja24
moje kciuki również zapewnione:)
Madllen
CYTAT(madzialenna @ Wed, 09 Nov 2011 - 18:55) *
Tak bardzo się boje o moją Kruszynkę zwaną Groszkiem przez Panią doktor z Centrum Zdrowia Dziecka. Nasz Nikuś urodził się z wadą oczka, operacja go nie minie tylko teraz pytanie kiedy to nastąpi. My chcemy aby to było jak najszybciej, aby ten niepokój już minął. We wtorek 15 listopada mamy drugą wizytę w CZD w Warszawie, boję się strasznie, nie wiem co nas czeka, czy mały zostanie i będzie operacja czy jeszcze lekarze stwierdzą aby poczekać.
Proszę Was bardzo o kciuki, bo widzę że one naprawdę pomagają.

Madllen
Hej

Nikodem juz po zabiegu,wszystko jest dobrze z małym,mama juz spokojniejsza, dalsza część informacij jutro po obchodzie lekarski, informacje o stanie zdrowia przekazała mi mama Nikodema, a jutro podam wam dalsze informacje o stanie zdrowia Nikusia. Pozdrawiam . icon_sad.gif icon_wink.gif
Madllen
CYTAT(Madllen @ Thu, 16 Jan 2014 - 18:42) *
Hej

Nikodem juz po zabiegu,wszystko jest dobrze z małym,mama juz spokojniejsza, dalsza część informacij jutro po obchodzie lekarski, informacje o stanie zdrowia przekazała mi mama Nikodema, a jutro podam wam dalsze informacje o stanie zdrowia Nikusia. Pozdrawiam . icon_sad.gif icon_wink.gif

Madllen


Witam

Dzis po wizycie lekarskiej Pani doktor powiedziała że wszystko jest w najlepszym porządku, zabieg przebiegał bez komplikacji, teraz tylko intensywna rehabilitacja i będzie wszystko dobrze, mama Nikodema szczęśliwa i zadowolona w poniedziałek wracają już do domciu. Pozdrawiam. icon_biggrin.gif
malgosia1968
potrzymam &&&&&&&&&&&&& za to aby rehabilitacja przyniosła jak najlepsze efekty
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.