To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupujecie odzież dla dziecka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Michal8484
Witam wszystkich,
Jak dobrze wiecie, kupno ciuszków dla dziecka to niestety jest dość spory wydatek, a tym bardziej, jeśli zwraca się szczególną uwagę na jakość zarówno wykonanie, jak również to z czego jest wyprodukowane.
Niestety sklepy typu smyk są dość drogie, a odzież z sieciówek z reguły jest bardzo kiepska. Ostatnio po zakupie skarpetek dla dziecka zauważyłem, że stopy mojej córki są dosłownie mokre.
Czy znacie jakieś marki - najlepiej polskie, które możecie z czystym sumieniem polecić?
kiwka
Ja zazwyczaj kupuję w internecie. Fajny wybór obuwia dziecięcego znajdziesz na mivo [edit: moderacja]. Miła obsługa doradzi ci pod kątem wyboru rozmiaru jak również odpowie na wszelkie zapytania. Noga twojego dziecka będzie mieć zapewnioną wygodę jak również dobrą wentylację. Już nie będziesz się martwić o to, że podczas zabawy się spoci i wróci z mokrą stopą co może mieć chorobowe skutki. Będziesz zadowolona z wyboru.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.