To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

wyprawka dla kotka/ jaki transporter

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasia99
Chciałam zapytać o rodzaj transportera dla kota. W sklepach jest wiele, z różnych tworzyw. Zastanawiałam się nad plastikowym lub miękkim-przypomina nieco torbę. Jakie najlepiej kupić. Jeszcze podpowiedzcie, jak to jest z karmieniem mlekiem małego kota? Czy można mu dawać?
danusiaaa
ja kupiłam plastikowy i jest ok
orzechówka
Wytrzymałe i wygodne są właśnie materiałowe i wiklinowe. Nie kupowałam nigdy plastikowego. Musisz dobierać do tego, ile będziesz podróżować z kotem. Koty małe według mnie mogą, nie jestem znawcą, ale mój pił.Dawać możesz sucha karmę, mój je np Prevital, mięsko, podroby. Czasem mój zje trochę serka białego.
Tigerek
U nas sprawdzał się plastikowy o wiele większy niż kicia, mięciutko wyściełany kocykiem. Mleko dla bezpieczeństwa wyłącznie bez laktozy - są specjalne kocie mleka, np w Rossmanie jest niedrogie czy Intermarche. Raz na 2-3 tygodnie gotowane podroby, twarożek, gotowane białko jaja, nasza kochała twarożki homogenizowane, gotowaną rybkę, w mieszance lubiła gotowaną marchewkę czy groszek.
MamaJulki
My mamy wiklinowy transporter. Był tani w stosunku do tych plastikowych, był czas, że dużo jeździliśmy z kotkiem, teraz służy raczej jako legowisko. W środku ma kocyk.
Co do mleka to nie powinno się dawać, ja nie daję ale nasz sierściuch podpija dzieciom z misek lub z kubków. Lubi też jogurty i serki homo, jak już mu daję to naturalne.
Ale podstawą jego jedzenia jest mokra karma, suchą trochę mniej lubi. Dostaje też mięso z rosołu i sam rosół też mu smakuje. Ostatnio dzieci naśmieciły pod stołem kaszą gryczaną - spucował wszystko icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.