To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Błagam pomóżcie mi. Mój 7 letni synek popada w depresje

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tata399
Witam wszystkich jestem tu nowy. Przejde od razu do sedna, moj 7 letni synus od trzech dni placze non - stop i nie chce wogole nic jesc, wszystko za sprawa tego filmiku, oczywiscie pozwalam mu na internet i gry na komputerze ale tylko 2 godzinny dziennie, bez obaw mam pozakladane filtry na filmy i gry dla doroslych. Moj Witold(Tak ma na imie moj ukochany syneczek) jest fanem kanalu Rojo13 w ktorym owy Rojo fajnie omawia gry glownie pod katem dla dzieciakow, niestety Witus natrafil na ten filmik, w ktorym zreszta zobaczcie sami, jego idol(Rojo) zostal totalnie obrazony przez innego bardzo kontrowersyjnego Yu Tubera. Witek od trzech dni placze i nie chce jesc i mowi tylko "Tatusiu jak on smial, tatusiu jak on smial obrazac Roja", bardzo boje sie(bo wychowuje go sam) zeby nie byly to poczatki depresji. Prosze poradzcie mi co mam robic szanowni rodzicie? Swoja droga zwroccie i porownujacie wypowiedzi Roja i tego kontrowersyjnego Yu Tubera(To jest jego Blog), jak mam mu wytlumaczyc podle zachowanie tego drugiego co Roja obrazil. Obejrzyjcie najpierw ten filmik na ktory natrafil moj synek https://www.youtube.com/watch?v=hW1UnG79lBs I blagam o pomoc https://www.youtube.com/watch?v=hW1UnG79lBs
bel
tato399 uważam ze zbyt szybko wprowadziłeś syna w świat Youtube. Powinieneś wytłumaczyć synowi, ze są dobrzy i źli ludzie na tym świecie i ze ten czlowiek zachował się bardzo źle w stosunku do Roja, którego lubi twój syn. Ty jako ojciec powinieneś wytłumaczyć dziecku, ze ten Yu Tuber jest w błędzie i kłamie na temat Roja. Twój syn pytał dlaczego tak jest, wyjaśnij ,ze są niedobrzy ludzie , którzy nie umieją uszanować drugiego człowieka bo brak w nich dobroci. Ja chociaż ciężko idzie mi wytłumaczenie takich rzeczy mojej córeczce, zawsze tłumaczę jej, ze trzeba starać się patrzeć na drugą osobę jak na człowieka nie patrząc na to co posiada tylko jak się zachowuje jaki jest wobec drugiego człowieka. Tłumacz synowi ,ze są tez dobrzy ludzie na tym świecie, którzy w ten sposób postępują. Nie tak jak Yu Tuber. Wyjaśnij dziecku ze są zasady zachowania się wśród ludzi. Moja córeczka wie o tym choć ma 6 lat. Wspieraj syna i tłumacz, ze źli ludzie nie umieją szanować drugiego człowieka i lamią pewne zasady współżycia wśród innych osób. Dziecko musi widzieć, ze je rozumiesz. Powiedz mu ,ze Roj stara sie dobrze wykonywać swoją pracę i bardzo dobrze się na na grach. Ważne byś umiał mu powiedzieć, ze nie każdy czlowiek zna zasady dobrego zachowania się wśród drugiego człowieka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.