To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

białe koszule dla chłopca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
sprzedam koszule biale dla chłopca

1. na 128, raz zalozona na początek roku-koszula z długim rękawem, zwyczajna bez zadnych zdobień i bez kieszonki - 7 zł plus przesyłka

2. na 140 firmy reporter, ties are cool (byl krawat ale gdzies sie zgubil), ozdobne guziki, haft na kieszonce. jest nieco w odcieniu kremowym w kazdym razie nie jest to sniezna biel. nosi slady uzytkowania bo byla to ulubiona koszula mojego syna; niestety szybko z niej wyrósł. -12 zł plus przesyłka

dla zainteresowanych podam wymiary i zdjecia
Agalu
CYTAT(lena77 @ Thu, 11 Aug 2016 - 14:44) *
sprzedam koszule biale dla chłopca

1. na 128, raz zalozona na początek roku-koszula z długim rękawem, zwyczajna bez zadnych zdobień i bez kieszonki - 7 zł plus przesyłka

2. na 140 firmy reporter, ties are cool (byl krawat ale gdzies sie zgubil), ozdobne guziki, haft na kieszonce. jest nieco w odcieniu kremowym w kazdym razie nie jest to sniezna biel. nosi slady uzytkowania bo byla to ulubiona koszula mojego syna; niestety szybko z niej wyrósł. -12 zł plus przesyłka

dla zainteresowanych podam wymiary i zdjecia


to ja poprosze zdjęcie i wymiary tzn .długości rękawa od szyi oraz pachy tej na 128 cm
lena77
to chyba juz nieaktualne? przez dlugi czas nikt nie odpisywal , a pozniej ja wyjechalam na 3 tygodnie i zapomnialam o tym. przepraszam
Agalu
CYTAT(lena77 @ Sun, 04 Sep 2016 - 12:25) *
to chyba juz nieaktualne? przez dlugi czas nikt nie odpisywal , a pozniej ja wyjechalam na 3 tygodnie i zapomnialam o tym. przepraszam


nieatualne
rysa154
Poproszę o zdjęcie i wymiary tej na 140
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.