To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

alrgia swędzenie skóry

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mommyeve
witam! u mojego dziecka zaobserwowałam że ciągle się drapie po całym ciele. pojawiła się też wysypka.. czy to jakaś alergia jak myślicie? zapisałam już dziecko do dermatologa ale na wizytę musimy trochę poczekać, a swędzenie się ciągle nasila. czytałam w internecie ze może to być też świerzb ale czy ta choroba występuje często u dzieci? syn ma 6 lat.
PaulaMamaZosi
Świerzb jest bardzo zaraźliwy więc na pewno były by już objawy u innych członków rodziny. Jeśli takowych nie ma na Twoim miejscu kupiłabym jakieś emolienty żeby
spróbować złagodzić swędzenie i wysypkę np. Elodermu są bardzo skuteczne i stosunkowo niedrogie więc w razie czego nie wydasz fortuny.
leszczynskie
Moim zdaniem to jest absolutnie temat dla specjalisty. Wielu trudności można w ten sposób uniknąć.
Grzeqorz
Dzięki wielkie za interesujące porady. Na pewno mi się przydadzą.
rowan_berry
To może być atopowe zapalenie skóry. Byliście u dermatologa i alergologa? Może zacznij stosować emolienty do kąpieli i nawilżania po kąpieli. Np. Atoperal ma świetny skład, sroka polecała na blogu, a kto jak kto, ona się zna icon_wink.gif ja ich używam i naprawdę widzę poprawę.
sabinkaduchess
Serio, sroka polecała atoperal? Czad! sama stosuję nie tylko u dzieci, ale i u siebie, więc tym bardziej cieszę się, że ktoś taki jak ona powiedziała, że warto go mieć. a sama wiem, że warto, bo przy alergiach skórnych jest niezastąpiony. tak się składa, że i u mnie i u mojego dziecka.
chibiusa
sroki nie kojarzę ale za to kosmetyki tak, atoperal jest bardzo dobry, znacie krochmal? Super dla łagodzenia podrażenienia skóry, moja siostra swojemu dziecku robila kąpiele z nim na potówki, odparzenia pieluszkowe
Aurela
Może uda się złagodzić swędzenie kremem Octenicare
Osobiście już kiedyś próbowałam,z dobrym skutkiem!
Możliwe że są to tzw. odparzenia pieluszkowe...
Podsyłam link https://octenicare.pl/zastosowanie/odparzenia-skory/
Blare
A jesteś pewna, że to jest alergia? Mam skórę wrażliwą i u mnie fajne efekty przyniosła zmiana kosmetyków. Bardzo fajnie sprawdzają się kosmetyki z serii Sensitive Skin, z Solverx. Akurat zamówiłam sobie wczoraj zestaw:) Składy są naturalne, moja skóra takie lubi.
snickersika
u mojego dziecka 4 latka było podobnie wietrzyłam pokoik gdzie śpi używałam proszków do prania dla alergików nic nie pomagała dopiero trafiłam na forum o materacach dla dzieci wspomagających w leczeniu alergii na roztocza https://materacyk.pl/ zakupiłam i swędzenia ustały.
milenka20
Moj maluch tez alergik.. co chwile byly jakies problemy, plamy na skórze, podraznienia. Odkad uzywamy kosmetykow takich lepszej jakosci i wszystko z jednej firmy, to jest spokoj
Misiulek12
a jakich uzywacie?? pytam , bo u nas podobny problem i nie wiem juz co robic
milenka20
No u nas sie bardzo fajnie sprawdzaja kosmetyki z Dermedic icon_smile.gif ja zamawiam na Notino bo czesto mozna w promocji wyhaczyc a ogolnie sÄ… dosc drogie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.