To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Najlepsze odżywki do paznokci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Truskaweczka90
Macie ulubione, sprawdzone, NAJLEPSZE odżywki do paznokci? Wpisujcie! Koniecznie jak możecie opiszcie dlaczego właśnie te i co ciekawego robią. icon_smile.gif
Mama_Małej_Mi
Nie piszesz jaki problem masz z pazurkami, więc ciężko dopasować odżywkę. icon_smile.gif Z ulubionych, ostatnio nie rozstaję się z Sally Hansen do skórek. To świetny olejek regenerujący, zmiękcza i wygładza. Jest super. icon_smile.gif

kuna87
Aktualnie mam czarnÄ… z Golden rose, chyba czarne diamenty i jest naprawdÄ™ super
Malwina000
Też używam, polecam! Jest świetna!
rudadagusia
Ja ostatnio kupowałam sobie perfumy i zupełnie przypadkowo odkryłam w jednej z drogerii internetowych odżywki do paznokci marki Sally Hansen. Zamówiłam jedną i od razu się przekonałam, że to są produkty dla mnie. Paznokcie przestały mi się rozdwajać i przede wszystkim nie są już takie miękkie i się nie łamią. No i kolejna zaleta - nie są to mega drogie produkty
Mama_Małej_Mi
Laski ja ostatnio odkryłam jeszcze fajny antyodpryskowy utwardzacz z Sally https://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C...%BCywka-no-chip - polecam, bo super się sprawdza. icon_smile.gif
alka25
Ja właśnie mam odżywkę z Sally Hansen i jest niezła.
muppet
Ja wolę stosować olej rycynowy. On najlepiej odżywia paznokcie.
kuna87
CYTAT(alka25 @ Tue, 06 Jun 2017 - 12:15) *
Ja właśnie mam odżywkę z Sally Hansen i jest niezła.

którą ??
pszczolkamaja
Moja ulubiona, już od kilku lat, to odżywka z Eveline, 8w1. Najpierw stosowałam tą starszą wersję z formaldehydem, ktory mnie akurat nie uczulał, a pazurki rosły jak szalone i to bardzo twarde icon_smile.gif Teraz testuję nową wersję, juz bez formaldehydu, i wciąż efekty są super. Do tego cena jest niska, a odżywkę można kupic wlasciwie w kazdej drogerii.
marrysia
Dziwie się, że jeszcze zadna z Was o niej nie wspomniała a na tyle co już odżywek wyprobowałam to ma wszystkie pod sobą... Mam na myśli axn total repair od Bielendy. Jest ich kilka, ale ja najbardziej lubie tą "płynne złoto"
Molak
ja też jestem wielką fanką odżywek od Eveline. Aktualnie używam takiej proteinowej extreme growth i już po 1,5 tygodnia widzę, że paznokcie są o wiele mocniejsze i się nie rozdwajają. Myślę, że jak na zakup za 10 złotych to jest to naprawdę fajny kosmetyk, który szybko przynosci efekty :)
Leonia
Ostatnio wzięłam na wypróbowanie Enilome Healthy Beauty i jestem zadowolona z niej. icon_smile.gif
olka55
A robisz sobie hybrydy? Bo ja tak, wiec troche sie naszukałam, zanim znalazlam odzywke, ktora wzmacnia paznokcie, ale tez nie gryzie sie z lakierami hybrydowymi.. i trafilam na Pro hybrid z eveline. Fajna sprawa icon_smile.gif hybrydy nadal moge nakladac, a paznokcie dzieki odzywce wygladaja coraz ladniej i robia sie mocniejsze.
Marion
Ostatnio słyszałam o takich rzeczach, ze podobno ocet jabłkowy 1:1 z wodą jest dobry na paznokcie. Najlepiej podobno namoczyć waciki i zostawić tak na chwilę, zęby to weszło właśnie w paznokcia.
troskliwa_mama
Eveline Total Action 8w1 :) hit na rynku aktualnie według mnie. Paznokcie są mocniejsze już po kilku dniach. Zero łamania czy rozdwajania się. No i ta cena- 10 zł ;) serio, warto wypróbować
Rachel
CYTAT(marrysia @ Thu, 07 Mar 2019 - 14:57) *
Dziwie się, że jeszcze zadna z Was o niej nie wspomniała a na tyle co już odżywek wyprobowałam to ma wszystkie pod sobą... Mam na myśli axn total repair od Bielendy. Jest ich kilka, ale ja najbardziej lubie tą "płynne złoto"

Moja ulubiona to płynny diament, ale przyznaję, że złoto też jest super.
babina
Ja też z Eveline ale teraz używam nowości Bio sos dla paznokci i skórek z olejkami. Ciekawa jestem efektów, po pierwszym użyciu zmiękczył skórki zobaczymy jak zadziała na paznokcie icon_smile.gif
Arissa1990
Eveline 8w1 - kocham ją i nienawidzę. Kochałam, bo kiedyś wzmacniała paznokcie, ale okazało się, że potem formaldehyd je wysycił i się zbuntowały i wyglądały tragicznie.
Trzeba z nim uważać naprawdę. Paznokcie mogą się zbuntować i nie będziecie w stanie w ogóle ich zahodować!
Teraz mam Golden Rose, też czarną i jest naprawdę super.
troskliwa_mama
ja też używam tego bio sos dla skórek i paznokci z eveline icon_smile.gif boska jest!! <3

muppet
Dużo osób poleca te odżywki z Eveline. Też kiedyś jakąś miałam, ale u mnie akurat się nie sprawdziła.
babina
CYTAT(Arissa1990 @ Thu, 13 Feb 2020 - 14:53) *
Eveline 8w1 - kocham ją i nienawidzę. Kochałam, bo kiedyś wzmacniała paznokcie, ale okazało się, że potem formaldehyd je wysycił i się zbuntowały i wyglądały tragicznie.
Trzeba z nim uważać naprawdę. Paznokcie mogą się zbuntować i nie będziecie w stanie w ogóle ich zahodować!
Teraz mam Golden Rose, też czarną i jest naprawdę super.

Kochana to nie był bunt paznokci tylko stosowałaś więcej lub częściej niż jest w instrukcji, było za duże stężenie formaldehydu i dlatego odbiło się to na paznokciach. A co do składu to od dwóch lat już nie ma tego w składzie tej odżywki, więc możesz stosować ją bezpiecznie, ale wciąż lepiej używać tyle ilości ile zaleca producent, nie więcej icon_wink.gif
juliana
Teraz używam Eveline wzmacniającej. I rzeczywiście wzmacnia, utwardza, ogólnie regeneruje i to dość szybko, bo producent zaleca stosować ją przzez 2 tygodnie, a potem zrobić miesięczną przerwę. Mi te 2 tygodnie w zupełności wystarczyły i nawet nie wiem, czy pomiesiącu ponownie po nia sięgne, bo być może nie będzie takiej potrzeby. Póki co efkty kuracji są super i utrzymują się.
troskliwa_mama
Aktualnie na pierwszym miejscu u mnie jest odżywka z Eveline 6w1 Care and Colour w kolorze rose. Polecam każdej dziewczynie, która chce zadbać o paznokcie i jednoczesnie mieć ładny, delikatny kolor na paznokciach ;)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.