To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy Wasze dzieci lubią gotować?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rowan_berry
Tak mnie ta nowa akcja w netto natchnęła icon_wink.gif Macie małego masterchefa w domu?
Truskaweczka90
Moja mała odkąd jest w ogóle ten program "Master Chef Junior" to coraz chętniej pomaga i chce sama coś gotować. Dla mnie super. Ta akcja w Netto jest świetna ,zbierasz, naklejasz w albumie, a jak zbierze się całą kolekcję to dostajesz oryginalny fartuch, masz wszystko na stronie: https://netto.pl/teraz-w-netto/masterchef-junior/. Dla dzieciaków to frajda, sama kiedyś zbierałam różne znaczki, naklejki icon_biggrin.gif a poźniej wymiana z innymi to cała atrakcja, zwłaszcza jak mogłam się pochwalić że mam dużo icon_smile.gif
misia.xs
U nas to samo, a jak w szkole dzieciaki szaleją. Wymieniają się tymi kartami, grają, całe przerwy dyskutują kto jakie ma. Śmiesznie jest przy ladzie bo czasami nawet nie zdążę zauważyć, że pani położyła saszetkę, a jak robimy zakupy często to się uzbierało. Jeden fartuch już mamy, druga córka też by chciała, ale nie wiem czy do 23 kwietnia da radę, a kto wie czy się szybciej nie skończą.
merry%6
Lubią czy nie lubią - MUSZĄ icon_smile.gif. Mają dyżury w kuchni. 2x w tygodniu zmywanie i 2x w tygodniu wsparcie przy gotowaniu. Mąż też ma swoje dyżury, ale jako że jest dużo starszym dzieckiem to aż 3 w tygodniu!
ziooooom25
Synek lubi, ale on jest bardzo towarzyski i po prostu urzęduje tam z mamą i tata i bawi się w gotowanie. Córka kiedyś też chętniej w tym uczestniczyła, ale obecnie nie za bardzo angażuje się w gotowanie. Ma swoje kuchenne obowiązki jak każdy, ale poza nimi nic nie zrobi.
Stella25
bardzo lubią, to fajny sposób spędzania wspólnie czasu, szczególnie w weekendy, icon_smile.gif
Adell86
Zwłaszcza przy deserach lubią pomagać icon_smile.gif
walentynka92
gotować niekoniecznie, ale piec ciasta to już tak. Są pierwsze zwłaszcza do oblizania łyżek od kremu wink.gif
Marzenn
Moje zawsze mi pomaga przy obiedzie icon_biggrin.gif
nataliakk
Moja córka lubi, ale nie zawsze jej się chce. Jak robię jakieś ciasto czy coś co jej bardzo smakuje to wtedy zawsze pomaga icon_biggrin.gif
Korina
Moja jeszcze jest za mała, ale u nas w rodzinie wszyscy lubią gotować więc myślę, że nie będzie problemu icon_smile.gif Zresztą jest bardzo ciekawska
oslo
Moja córa uwielbia ze mną gotować, zawsze stara się pomagać, a tym bardziej jeżeli widzi, że będzie to jakiś nabiał, bo go uwielbia. Kupujemy go tutaj: https://www.e-piotripawel.pl/kategoria/nabial/21, osobiście polecam bo bardzo fajna jakość produktów, smaczne i świeże icon_wink.gif
basia801
Bardzo lubię piec ciasta i eksperymentować z obiadkami lecz moja córcia jest raczej smakoszem a nie małą kuchareczką. Tylko mi mówi mama a dziś to bym zjadła mufinki
luiza655
Staram się zawsze zachęcić dzieciaki do pomocy. Uwielbiają ze mną robić różne słodkości bo mogą przynajmniej potem to zjeść, gorzej z obiadami icon_biggrin.gif ale ogólnie raczej dużo mi pomagają i nie mogę na nich narzekać.
Curuchna89
Moje bardzo lubi, nie lubi tylko sprzatac potem icon_smile.gif
śrubka
Dzieci lubią pomagać w kuchni, ale to czy lubią gotować zależeć będzie od rodziców i tego czy je dopuszają do pomocy
kamila556
Ja uwielbiam patrzeć jak szkraby działają w kuchni. Moje dziecko uwielbia pomagać mi w czasie gotowania - stara się układać na talerzu, uwielbia mieszać sałatki i sosy. Czasami też razem robimy jakieś ciasta i ciasteczka, wtedy mam obok siebie małego pomocnika. Wiem, że z jednej strony praca trwa wtedy trochę dłużej, ale mimo wszystko bardzo cenię ten nasz wspólny czas (i nawet to późniejsze sprzątanie też icon_wink.gif )
Evvka
Gotować to może za dużo powiedziane, ale mój 5-letni syn bardzo często robi nam jajecznicę icon_smile.gif to też cieszy
paska9
Super jest obserwować, jak dzieciaki gotują i uczą się nowych rzeczy w kuchni. Poza tym mam wrażenie, że dzięki temu łatwiej angażują się w domowe obowiązki to staje się dla nich naturalne. A jak jeszcze polubią gotowanie, to już w ogóle wyrośnie nam świetny mały pomocnik, który po jakimś czasie przerośnie nauczyciela icon_biggrin.gif Dzieci w mojej rodzinie niestety nie są fanami gotowania, bo chyba rodzice nie przywiązywali do tego zbyt dużej uwagi. Ale za to dzieciaki kilkorga znajomych uwielbiają to robić i aż miło popatrzeć, że taka codzienna czynność staje się pasją maluchów
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.