To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ktg

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lillou
Czy któraś z Was korzystała z wypożyczenia ktg? Jestem ciekawa Waszych opinii nt. temat? Czy łatwo się tego używa i czy często robiliście badanie?
rowan_berry
A to jest w ogóle taka możliwość? Nie słyszałam o tym nigdy, możesz powiedzieć coś więcej? Podpowiedziałabym siostrze, bo jest w ostatnim miesiącu i bardzo się stresuje, bo pierwszą ciążę straciła.
Tamira
Też się chętnie dowiem icon_wink.gif Jestem niestety w zagrożonej ciąży, w związku z czym już chucham i dmucham na wszystko, byleby tylko wszystko zakończyło się ok icon_sad.gif
Mama_Małej_Mi
Tu można znaleźć odpowiedzi na większość pytań https://www.pbkm.pl/strefa-dla-kobiety-w-ciazy/home-ktg icon_smile.gif
Dla mnie najważniejsze jest, że to bezpieczne dla maluszka i zaoszczędza mamie bardzo dużo stresu, zwłaszcza gdy to pierwsza ciąża albo ciąża zagrożona. Sama nie korzystałam, ale odwiedzam przyjaciółkę i nawet szukałam niedawno opinii dla niej, bo się martwiłam czy to bezpieczne. Czeka właśnie na swoje pierwsze maleństwo i od niedawna z takiego ktg korzysta. To jest niesamowite... jak się tak siedzi i słucha malucha. <3
rowan_berry
Oo... dzięki, przekazuję siostrze icon_smile.gif 300 zł za tydzień, nie tak źle, jakby policzyć koszty wizyt i dojazdów do lekarza, to wyjdzie pewnie na to samo, a jednak komfort takiego badania w domu dużo większy.
lillou
Ja nie używałam ale słyszałam od znajomej własnie o takiej opcji
Mama_Małej_Mi podpytaj przyjaciółkę co i jak icon_smile.gif łatwo się to obsługuje? To samo jakoś wynik wyświetla czy jak bo skąd wiadomo że jest ok?
Tamira
Trochę poszperałam w internecie i wujek google dał odpowiedź. Jest to domowe ktg, rejestruje skurcze , jak również, tu ciekawostka, można posłuchać bicia serduszka dziecka. Zapis automatycznie przesyłany i analizowany jest . Po kilku minutach dostajesz wiadomość z wynikiem ,na mejla lub sms. Jak jest coś nie tak dzwoni położna. Jak dla mnie, rewelacyjne urządzenie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.