To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witajcie mamy z USA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Viola
Czy jest tu moze ktos jeszcze z USA ?
Pozdrawiam wszystkie mamy mieszkajace za granicami Polski icon_razz.gif
Renata
Mam na imię Renata i wraz z mężem i trójką dzieci (Ala - 11, Ola -5,5, Jaś - 3 ) mieszkamy od 2 lat w Birmingham w Alabamie. Chętnie nawiąże kontakt z innymi mamami icon_smile.gif
Cieplutko pozdrawiam !
EFFka
Kochane mamusie

Wita was EFFka z przedmiesc Chicago. Moj syncio (obecnie chory icon_sad.gif ) ma juz 15 mies i ma na imie Dylan
anonimowy
icon_biggrin.gif czesc mamusiom
Pozdrowienia przesyla Asia z New York
anonimowy
Czesc Asiu,

ja tez jestem z Nowego Jorku,
a gdzie dokladniej mieszkasz ?

cieplutko pozdrawiam

milki
Asia2
icon_lol.gif czesc Gosciu, mieszkam na Maspeth, to jest niedaleko Ridgewood, napisz pare slow. Pozdrawiam cieplutko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Viola mama Kevinka
Witajcie dziewczyny z New York ...ja mieszkam na Greenpoint/Brooklyn , wiec calkiem niedaleko Maspeth wink.gif
anonimowy
CYTAT(Asia2)
icon_lol.gif czesc Gosciu, mieszkam na Maspeth, to jest niedaleko Ridgewood, napisz pare slow. Pozdrawiam cieplutko icon_biggrin.gif  :D  :D


Asiu,

to juz nic nie powiem,tylko zapraszam cie na ciasteczka...
Maspeth jest zaraz kolo nas,slyszalas o Glendale? icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

ale cos nie moge napisac do ciebie na priva,moze wiec Tobie sie uda!
a jak nie to moj # gg.1501501

papa,milki
anonimowy
witam
a my mieszkamy w jersey city, NJ czyli rzut beretem z NY icon_lol.gif

pozdrawiam icon_biggrin.gif

-monia i malenstwo (styczen 2004)
Ulcia i Julcia
Hej! My jedziemy w najblizsza sobote (3 lipca) do NY i bedziemy mieszkac w okolicach 84 str i 14 avenue. Chcialabym Was zapytac, czy nie mialybyscie ochoty na wspolne wyjscie na plac zabaw z dziecmi czy na plaze?
Czy macie ulubione sklepy z ubrankami i zabawkami dla dzieci?
dorok
Ja rowniez od trzech lat mieszkam w USA. Witam wszystkie mamusie tu mieszkajace (a szczegolnie te z NY).
lusia24
Hej dziewczyny!
Czemu tu tak cichutko u Was???
W NY mieszkałam 2 lata. Wróciłam z tęsknoty do Polski...
Czasami przyjeżdzam z chłopcami na wakacje - chetnie nawiąże kontakt z mamami z NY.
Mam najblizszą rodzinę w NY - jakby ktoś czegoś potrzebował - walcie jak w dym!!! wink.gif wink.gif wink.gif
pozdrawiam!!!
Violla
Witajcie serdecznie !
Dziewczyny ciekawe czy jeszcze zagladacie na ten watek jesli tak to moze ktoras z Was ma ochote na pogaduszki icon_wink.gif icon_biggrin.gif

Lusia witaj serdecznie icon_biggrin.gif Szkoda ,ze juz jestes w Polsce bo chetnie pogadalabym sobie z Toba jak Ci sie mieszka w NY icon_wink.gif
Ja jestem tu juz od 8 lat i mam dwojke kochanych szkrabow , Kevin ma juz 5 lat i chodzi do Kindergarden, a Yvette nie spelna dwuletnia panienka siedzi ze mna w domu .Cale dnie poswiecam wychowywaniu dzieci ,a dwie godziny dziennie (wieczorem) zamieniam sie w przedszkolanke i maszeruje do pracy w przedszkolu icon_lol.gif

POzdrawiam serdecznie-Violka
Violla
A moze sa tu tez mamusie z NEW JERSEY /?
nie dlugo przeprowadzic icon_rolleyes.gif
dorok
Ja, ja mam ochote na pogaduszki!!! icon_lol.gif
lusia24
Trochę Wam zazdroszczę tych pogaduszek - ale mam nadzieję, że jak zjawię się w stanach to mnie nie ominą!!! wink.gif wink.gif wink.gif

Wcale nie wykluczone, że będzie to całkiem niedługo. Pomieszkiwać będe u Taty na Staten Island. Przedtem mieszkałam na Brooklynie na 49 - blisko Sunset Park.
Umówcie się dziewczyny na kawkę - opowiecie jak było - a ja mam nadzieję - za jakiś czas dołącze do Was!
pozdrawiam i ściskam serdecznie
Violla
CYTAT(dorok)
Ja, ja mam ochote na pogaduszki!!! icon_lol.gif

Hi hi ja tez icon_lol.gif


Lolusia Ciebie tez serdecznie zapraszamy icon_wink.gif
Violla
Dorok gdzie mieszkacie z Dawidkiem ?
Jak Wam sie zyje w Stanach ?

My mieszkamy na Brooklynie icon_biggrin.gif
Lidzia31
Witam. Mam ogromną prośbę do Mam z Chicago. Szukamy dziecka. Proszę, odezwijcie się.
Pozdrawiam
dorok
Moze odezwa sie jakies mamy z NY? icon_biggrin.gif Jakos strasznie tu cicho.
moniak78
A czy odwiedzaja ten watek jakies mamy z chicago i okolic?
alexa22
Hej, mieszkam w Oak Park,IL. Czy jest ktos jeszcze z tych okolic????
moniak78
Ja mieszkam w Homewood IL to jest na poludnie od Chicago.
Coffee
zapraszam na forum rodzicow na emigracji... icon_smile.gif
moje www kliknac... icon_redface.gif
FFkaGrant
CYTAT(Coffee)
zapraszam na forum rodzicow na emigracji... icon_smile.gif  
moje www kliknac... icon_redface.gif


Czy ty aby nie przesadzasz?
lizz
CYTAT(moniak78)
A czy odwiedzaja ten watek jakies mamy z chicago i okolic?
[size=18][/size]

Witam. Ja rowniez mieszkam w Chicago. Jesli masz ochote na pogaduszki albo na spotkanie z maluszkami to chetnie icon_smile.gif
Violla
Witajcie!
A moze sa tu osoby z New Jersey ? icon_biggrin.gif
lizz
Co tu taka cisza? Mamy z Chicago odezwijcie sie...
moniak78
hey Lizz . Dawno mnie nie bylo na tym watku. Goszcze teraz glownie na Ciaza i Porod ---> Styczen 2007. Skoro ktos sie tu wreszcie pojawil z Chicago to bede tu czesciej zagladac. Pozdrawiam
lizz
Bardzo fajnie, ze ktos sie tu pojawil. Gratulacje z zajscia w ciaze. My tez o tym myslimy. Buziaki
moniak78
hey. Szkoda ze tu taka cisza. Lizz skad dokladnie jestes i czy masz juz jakies dzieci bo pisalas ze o tym myslicie icon_question.gif
lizz
CYTAT(moniak78)
hey. Szkoda ze tu taka cisza. Lizz skad dokladnie jestes i czy masz juz jakies dzieci bo pisalas ze o tym myslicie  :?:


Mieszkam w Chicago w okolicach Peterson - Pulaski i mam juz jedno dziecko - synka. Niedlugo skonczy 6 miesiecy. A ty gdzie mieszkasz?
moniak78
Mieszkam w Homewood . Poludniowe przedmiescia. To daleko od ciebie, tak wiec na spacer sie razem nie wybierzemy . hehe
lizz
szkoda. ale gdybys kiedys byla w poblizu to daj znac.
Marysi-a
Witam wszystkie Mamy i dzieciaczki, zglasza sie Ania z polnocnych przedmiesc Chicago icon_razz.gif
Jestem mama Kasi, 7 lat i Kubusia, 5 lat.
Pozdrawiam wszystkie emirgantki icon_smile.gif

Marysi-a
lizz
witam. Moze teraz cos sie tu ruszy.
Marysi-a
Hey Lizz, wiesz ze mieszkamy niedaleko? Ja mieszkam przy Edens Expy i Dempster, w Morton Grove. Moze jakis wspolny spacer, dopoki pogoda pozwala?
Pozdrawiam
lizz
CYTAT(Marysi-a)
Hey Lizz, wiesz ze mieszkamy niedaleko? Ja mieszkam przy Edens Expy i Dempster, w Morton Grove. Moze jakis wspolny spacer, dopoki pogoda pozwala?
Pozdrawiam


Chetnie. Daj znac kiedy sie wybierasz na spacerek. Na wszelki wypadek podaje moje gg 3207680.
Marysi-a
Ciesze cie icon_biggrin.gif
W rachube wchodza tylko soboty.. W tygodniu dzieci w szkole a ja w pracy, w soboty do 12 mamy polska szkole. Ale pozniej jestem wolna. Tylko musimy dzien i miejsce ustalic icon_smile.gif

Moje GG 7389693.
Do uslyszenia - i zobaczenia icon_smile.gif
amira
czesc!

sa jakies mamusie z okolic Atlantic City, wczesniej mieszkalam na brooklynie w NYC i strasznie tesknie
Violla
Witaj Amira icon_biggrin.gif
Niestety ja nie z Atlantic CIty wink.gif , ale ostatnie 8 lat mieszkalam takze na Brooklyn'ie ...teraz mieszkam w New Jersey (Colonia)
Pozdrawiam serdecznie
Lidzia31
Witam wszystkie Mamy z USA.
Bardzo zależy mi na kontakcie z mamami z Chicago. Szukamy kogoś...dziecka, które jakiś czas temu wyjechało. Sprawa jest naprawdę poważna. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.
malachicago
ja rowniez mieszkam w Chicago. Moj synus konczy niedlugo 4 miesiace. pozdrawiam goraco. Monika
monte cristo
a ja pozdrawiam z okolic milwaukee WI
Le&Ni
Hej! Ja mam propozycję wyjechania z facetem do Stanów i raczej się zdecyduje tylko proszę o jakieś wyjaśnienia icon_smile.gif
Słyszałam, że istnieje coś takiego jak polska szkoła, możecie napisać coś więcej?
Jeżeli moja starsza córka urodziła się 1 lutego 98 to od września szłaby już do czwartej klasy?
I jak Wam się tam w ogóle podoba? Lepeiej się naprawdę żyje niż w Polsce? Czym się różni?
monte cristo
nie wypowiem sie bo pewnie mamy z chiocago nie zgodza sie ze mna icon_cool.gif
Le&Ni
a dlaczego icon_question.gif
proszÄ™ o odpowiedzi blagam.gif
truska
Moze ja tez kiedys zamieszkam w usa
Le&Ni
no to ja będę już w piątek na miejscu icon_smile.gif mamuśki odezwijcie się icon_biggrin.gif
Angel_Eyes
Odswieze troszke temacik icon_wink.gif

Witam wszystkie przyszle oraz obecne mamuski icon_smile.gif
Mam 23 lata i chetnie poznam kobietke w podobnym wieku:)Przyjechalam tutaj stosunkowo niedawno i mam ochote na jakies babskie pogaduchy:)
Pozdrawiam:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.