To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dżin

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kasiask
Maż zabrał żonę na pierwsza w jej życiu partię golfa. Oczywiscie pierwsze uderzenie żony w piłeczkę i... okno stojacego obok pola golfowego domku zostaje rozbite. Maż trochę się zdenerwował:
- Mówiłem, żebys uważała, a teraz trzeba będzie tam isc przepraszać i może nawet zapłacić.
Tak więc golfisci ida do domku i pukaja w jego drzwi. Momentalnie dochodzi ze srodka miły głos mężczyzny:
- ProszÄ™ wejsc.
Po wejsciu zauważaja w domku: zbite kawałki szyby, rozbita stara wazę i siedzacego na kanapie faceta. Ten pyta ich:
- Czy to wy zbiliscie szybÄ™?
- Tak... przepraszamy za to bardzo - odpowiadaja golfisci.
- Hmm... własciwie to nie ma za co. Jestem dżinem, który był uwięziony w tej wazie kilkaset lat. Teraz powinienem spełnić 3 życzenia. Nie obrazicie się jak spełnię wam po jednym sam zostawiajac sobie jedno na koniec?
- Nie, tak jest swietnie - odpowiada maż. - Ja bym chciał dostawać milion dolarów co roku...
- Nie ma problemu - mówi dżin. - Do tego gwarantuję, że będziesz bardzo długo żył. A ty młoda kobieto, czego chcesz?
- Chciałabym mieć ogromny dom w każdym państwie, każdy z najlepszymi na swiecie służacymi...
- Mówisz i masz - odpowiada dżin. - Do tego obiecuje ci, że do żadnego z nich nikt się nigdy nie włamie.
- A jakie jest twoje życzenie dżinie? - pyta małżeństwo.
- Ponieważ tak długo byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym jak o seksie z toba - zwraca się do kobiety dżin.
- I co ty na to kochanie? - pyta maż. - Mamy tyle kasy i domy... może się zgódŸ?
Tak więc kobieta z dżinem idzie na pięterko... Całe popołudnie się kochaja. Dżin jest wręcz nienasycony. Po 4 godzinach nieustannego seksu dżin złazi z kobiety, patrzy jej prosto w oczy i pyta:
- Ile macie lat, ty i twój maż?
- Oboje mamy po 35.
- Cos ty!? 35 lat i wierzycie w dżiny???
katiek
znałam ale zawsze się z tego śmieje icon_biggrin.gif
oreiro.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Potwora
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
KM
icon_lol.gif icon_lol.gif
Żyrafo
hihihi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Ewelina
Uśmiałam sie i już kilka razy sprzedałam dalej.. icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.