To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gliwice i okolice ?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Bułeczka
A moze sa tu jakies amy z Gliwic i okolic ?
Bułeczka
iga
icon_biggrin.gif jestem pozdrawiam Ania
Bułeczka
Bardzo mi milo , ze tu jestes icon_biggrin.gif
Pozdrawiam, Bozena
Tuni
Jestem, jestem:)
Jeszcze nie mama, ale z Gliwic na pewno. Pozdrawiam krajanki icon_smile.gif
tunisiek
mikki*
i ja jestem z Gliwic:)...chetnie poznam kogos z kim moglabym pochodzic na wspolne spacerki:))
burek
MeldujÄ™ siÄ™ z okolic.
burek
Ewa30
Cześ Bułeczka icon_biggrin.gif jak najbardziej jestem z Gliwic.
Nazywam sie Ewa i mam dwóch chłopców 6 lat i 3 latka.
Pozdrwiam wszystkich EwaH
mamanikoluni
Czesc icon_smile.gif
Ja jestem z Zabrza ale chętnie się dołącze...
Mam prawie juz dwuletnia córeczke...
pozdrawiam i zapraszam na ggu 5485048
Wiola
ASK
No nie wiem... może się podczepię pod te Gliwice icon_rolleyes.gif W sumie mam niedaleko icon_wink.gif
Jestem z Lublińca.
jackaplacka
z lublinca? icon_smile.gif aja pochodze z sierakowa icon_smile.gif teraz mieszkam w dg ale sierakow.......icon_smile.gif
Jo@sia
Witajcie mamusie
Jestestem z Gliwic i mam siedmiomiesięcznego Bartusia.
Jesteśmy z "edzieckowa" icon_biggrin.gif i straszniutko nam się tu podoba tak kolorowo icon_lol.gif i tyle znajomych osób.

Pozdrawiamy cieplutko
Joasia i Bartul
magusia
Witajcie Gliwice!
Pozdrawiam serdecznie z ulicy Gorzołki icon_wink.gif ( znajomi zachwycają się adresem!)
Gosia icon_lol.gif
Bułeczka
Magusiu i maja racje, nazwa jest po prostu super. Nie to co Tarnogorska- nie ma sie czym zachwycac.
anonimowy
A ja była gliwiczanka (Kopernik) teraz Pyskowice.
ASK Bywam w Lublińcu icon_smile.gif))

Pozdrawaiam serdecznie

Agusek
mysza76
Gościu
A gdzie dokładnie w Pyskowicach mieszkasz? może sie spotkamy tez mieszkam w Pyskowicach na "starej bani" icon_razz.gif . Pozdrawiam Ania wink.gif
magdalenkad
CYTAT(Bułeczka)
Magusiu i maja racje, nazwa jest po prostu super. Nie to co Tarnogorska- nie ma sie czym zachwycac.
Hej!

Jestes z Tarnogorskiej?
Bo ja wlasnie jestem u Taty - na esperantystow - to boczna od bocznej od Tarnogorskiej icon_smile.gif
Tak "normalnie" to jestem z Bielska, ale ostatnio baaardzo czesto tu bywam. Wlasnie przyjechalismy w srode (do niedzieli), chcialam troszke sie poopalac, a tu widzisz, jaka pogoda icon_sad.gif(
No, goscinni jestescie icon_wink.gif)

papa
magdalenka i tymek
Bułeczka
Witaj w Gliwicach , no i w moich okolicach icon_smile.gif) Goscinna jestem bardzo i zapowiadam ze od poniedzialku na pewno pogoda sie polepszy, poniewaz mam w planach wypady na basen icon_biggrin.gif . Mam nadzieje , ze okolice Ci sie podobaja icon_smile.gif
Pozdrawiam ,Bozena
A do ktorej niedzieli jestes w Gliwicach ?
magdalenkad
Buleczko... do jutra icon_sad.gif.
A mieszkasz gdzies niedaleko? Bo mimo pogody wybieram sie na spacer. ewentualnie moge gdzies podjechac autkiem. co Ty na to?
magdalenka i tymek
Bułeczka
Ja niestety dzis ide na 18 do pracy icon_sad.gif, szkoda ze wczesniej sie nie zgadalysmy. Jesli bedziesz znowu w Gliwicach to odezwij sie koniecznie icon_smile.gif . Mieszkam w poblizu mini-mala.
opa1
cześć jestem z kozielskiej, mam 22 miesięcznego Mateuszka. codziennie ok 17 chodzimy do Parku (na Plac Zabaw) za Aleją Majową, zapraszam
anax
Ja się jednak nie dołącze do was bo jestem z krakowa.Mam jednak rodzinke w gliwicach na os kopernika i św.Bronisławy.Prawdopodobnie będę w gliwicach we Wrześniu to może w tedy śię umówimy.
eJustynka
Uwielbiam AlejÄ™ majowÄ…, poprostu uwielbiam.
anonimowy
Mysha76 a co to jest "stara bania"???????
icon_eek.gif
Stara Stacja Kolejowa???
Bo ja w Pyskowicach od 98 roku mieszkam i pierwsze słyszę....
icon_rolleyes.gif
A w tamtych okolicach bywam ma spacerach - mieszkam na tzw. Osiedlu (Wojska Polskiego)

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka
Agusek
Mysha76
To byłam ja. Agusek niezalogowany icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Agusek
mysza76
Agusku

"Stara bana" to tereny za rzęką icon_biggrin.gif ale czeto przesiaduje na placu zabaw przy kościółku. Może sie tam spotkamy? Odezwij sie na gg 2557494. Pozdrawiam i czekam na info icon_smile.gif
Agusek niezalogowany
Hehehe to może się znamy icon_smile.gif
Ja też tam bywam, po 17.00 a wcześniej mój tato z małą.
GG nie mam :-{ nie da się zainstalować na moim kompie.
Moja Ala ma 21 miesięcy i też jest jedynaczką.
Można mnie poznać po tym, że na placy zabaw latam za małą i ...
- Ala nie! Ala uważaj! Ala będzie ałała!
Bo Alucha jak wolny elektron lata i siÄ™ obija icon_eek.gif

A jaka jest Twoja dziewczynka?
Pozdrawiam
Agnieszka
wobysk
Witam Ślązaczki - jestem z Rybnika i mam synka - 15 miesięcy.
Kaszanka
Witam, jestem z Gliwic, z okolic ul. Tarnogórskiej. Termin porodu mam na styczeń. Jestem strasznie ciekawa co myślicie o szpitalu w Gliwicach. Dajcie znać
Jo@sia
Witaj Kaszanna,

Mieszkamy od 2 lat na Grottgera to koło radiostacji (jak pewnie wiesz) icon_lol.gif Nie wiele powiem ci o Gliwicach ale zato opowiedzieć ci mogę o Pyskowicach.
Rodziłam tam rok temu i było super.
Jak chcesz to pisz na priva joasiaz@poczta.fm
A może umówimy się na spacer to pogadamy na spokojnie icon_biggrin.gif

Pozdrawiam ciebie i maleństwo
Joasia z Bartulem
Kaszanka
Jo@siu, napisałam do Ciebie maila icon_smile.gif
hedwis z pracy
Wszystkim Gliwiczankom i okolicznym Mamusią życzę spokojnych, rodzinnych świąt, a na Nowy rok spełnienia marzeń, pożytku z drugich połówek i wielu radości z dzieciaczków. No i przede wszytskim ZDRÓWKA. icon_smile.gif
lidka21
Zdrowych i Wesołych Świąt dla GLIWICZANEK!
joja31
Hej ! Też jestem ze Śląska . Mieszkam w Pyskowiach k. Gliwic. icon_lol.gif
Widzę ,że są tu też dziewczyny z Pyskowic. icon_smile.gif Pozdrawiam .
Asia_:)
a ja mam meza Gliwiczanina icon_smile.gif
uczylam sie w Gliwicach
a mieszkamy teraz w Zabrzu- moim rodzinnym miescie icon_smile.gif
pozdrawiam icon_smile.gif)
burek
Witaj Asiu. Ciesze sie, ze tu jednak zajrzałas. icon_smile.gif
Asia_:)
icon_redface.gif

hihihi ja tesh sie ciesze
duzo tu Was icon_smile.gif
ciasno ale milo
Tuni
Asia, witaj.
Dobrze trafiłaś, bo kroi się nam regionalne spotkanko icon_razz.gif
burek
Tuni, ekhem... przepraszam... czy jest coś o czym nie wiem? Spotkanie miało być wczoraj,ale byłam na nim ja jedna. icon_rolleyes.gif Pochorowały się nam dzieciska, więc nie wyszło, ale żeby coś się nowego kroiło to nie wiem. Powinnam chyba... icon_rolleyes.gif
Asia_:)
nio to nie musicie czekac na moja Justynke
sama tez z mila checia sie wyrwe icon_twisted.gif
ale na nastepne z cora a jak!!!!!! icon_biggrin.gif
Tuni
E no Burasie, myślałam że przekładanie będzie skoro się nie odbyło.

P.S.
A zdjęcia robiłaś? 29.gif
Kaszanka
Asiu_:) Witaj icon_biggrin.gif
wiola
o witaj Asiu... widze ze jesteÅ› z Zabrza, fajnie icon_biggrin.gif ja tez icon_biggrin.gif
bianca
cześć dziewczyny. ja tez z okolic , a konkretnie ze zbrosławic. kiedyz ząłożyłam watek Tarnowskie Góry i okolice, mało nas było i się rozpadł. może tu się uda???
miriam b
Kopernik wita ale tylko do czerwca:)potem Wieczorka;)icon_smile.gificon_smile.gif
bianca
Witaj Miriam!
Szkoda że tu tak cicho icon_rolleyes.gif
burek
Jak to cicho? Przecież umawiamy się na spotkanie. icon_cool.gif
Tuni
No fakt.
Umawiacie siÄ™ ale na "maluchowych spotkaniach"
Żeby nie dublować, to może przykleić na "śląskim" wątek i wrzucać linki do aktualnych spotkań.
miriam b
Mnie to zawsze Rzenia werbuje:)icon_smile.gif:)sms wysyła...a ja potem szukam gdzie kto się umawia:)
bianca
ciekawe icon_rolleyes.gif nic mi nie wiadomo o rzekomych spotkaniach, to chyba tylko dla wtajemniczonych icon_wink.gif
justin
Hm, czy Kędzierzyn może się załapać icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.