To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Położna a ciąża

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

majka_k
Czy korzystałyście lub korzystacie z tej formy edukacji przedporodowej ? Czy warto umawiać się na takie spotkania z położną?
dorka.9
Słyszałam,że istnieje taka możliwość , położne posiadają wielką wiedzę praktyczną i teoretyczną, którą bardzo chętnie dzielą się z potrzebującymi osobami. Spotkania takie wcale nie muszą być jednorazowe lub też raz na miesiąc przy badaniach. Myślę, że warto uczyć się od najlepszych icon_smile.gif.
barbara.g
Takie spotkania mogÄ… odbywać siÄ™ od 21 do 31 tygodnia ciąży raz w tygodniu, a po 32 tygodniu ciąży do porodu – dwa razy w tygodniu, każda przyszÅ‚a mama może skorzystać z bezpÅ‚atnych spotkaÅ„ edukacyjnych z poÅ‚ożnÄ…. Warunkiem uczestnictwa w takich spotkaniach jest wypeÅ‚nienie deklaracji wyboru poÅ‚ożnej podstawowej opieki zdrowotnej (POZ). https://szkolarodzeniaprenalen.pl
miska.kwit
Ja korzystam z takich spotkań i cenię rozmowy z położną. Położna ma cierpliwość do mnie, odpowiada i tłumaczy czasami bardzo proste sprawy. Myślę, że lepiej pytać 100 razy aniżeli potem stanąć pod ścianą i z bezsilności rozkładać ręce.
madziamama12
Dobra położna to podstawa, więc warto wybrać kogoś odpowiedniego na to miejsce.
marikakosa
Oczywiście, że tak. Moja siostra korzystała z położnej gdyż taka osoba ma ogromną wiedzę i z pewnością nie podpowie Ci źle w żadnej kwestii.
Molak
no ja nie korzystałam tak face to face, ale czytałam sobie blog https://pinknomore.pl/blog/artykuly gdzie pisze jedna z najlepszych położnych w Polsce: Jeannette Kalyta :)i bardzo mi to wszystko pomogło (od kompletowania wyprawki po poród).
mlodamama21x
Jasne, że korzystamy icon_smile.gif położna jest bardzo przydatna, szczególnie jeżeli to nasza pierwsza ciąża. Ja chodziłam do szkoły rodzenia Aktywna Mama w Lublinie i byłam mega zadowolona.
Halina Kozioł
Moim zdaniem położna może przekazać nam bardzo dużo wiedzy i może pomóc w trakcie porodu. Ja miałam położną ze szpitala ale ta kobitka wychodził i wychodziła.... Następnym razem wezmę położna komercyjnie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.