To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziewczyny ostatnia szansa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Ponya
Wiem, co dalej czytasz może wydawać się dziwne, ale proszę, zrozum ...
Pytanie od mojego dobrego przyjaciela. Naprawdę chcę mu pomóc(

- Dzień dobry, szanowane audytorium. Mam delikatne pytanie. Chciałbmy przyciągnąć surogatka, żeby nareszcie zostać ojcem. Jestem nieżonaty i z niektórych przyczyn to jest wątpliwe czy być może, mam 46 lat.
Przyjaciółki nie mam, jestem kawalerem. Zwrócił się do kilku międzynarodowych agencji, jednak prawie wszyscy wymagają obecność żony czy chociażby przyjaciółki.
Czy warto szukać taką kobietę samodzielnie? Czy są jakieś drogi rozwiązania takiego problemu?
EwaBella
Тo normalne pytanie)
To na pewno być może w USA, lecz drogo. Mój dobry kolega robił zapłodnienie zast.mamy w Turcji. Mogę sprecyzować informację u niego.
Ponya
CYTAT(EwaBella @ Sun, 10 Feb 2019 - 11:10) *
Тo normalne pytanie)
To na pewno być może w USA, lecz drogo. Mój dobry kolega robił zapłodnienie zast.mamy w Turcji. Mogę sprecyzować informację u niego.


O, byłbym bardzo wdzięczny!
EwaBella
Spytałam. To była międzynarodowa agencja, dla samotnych mężczyzn, oni proponowali programy w Czechach, Ukrainie iTurcji. Jeśli to jest potrzebne, mam ich pocztę elektroniczną.
Ponya
Czy mógłbym poprosić o pocztę tej agencji? 32.gif
Pani kolega nie mówił ile pieniędzy obeszło się urodzenie dziecka?
EwaBella
Około 35 000 euro. Poczta info@surmam.com
On również ma kontakty amerykańskich agencji, lecz cena tam startuje od 90 000 dolarów. Jeśli Pan chce, on poszuka ich adresy i strony internetowe.
Ponya
CYTAT(EwaBella @ Thu, 14 Feb 2019 - 09:42) *
Około 35 000 euro. Poczta info@surmam.com
On również ma kontakty amerykańskich agencji, lecz cena tam startuje od 90 000 dolarów. Jeśli Pan chce, on poszuka ich adresy i strony internetowe.


USA to bardzo drogo dla mnie. Na razie ja spróbuję dowiedzieć się informacji w tej agencji, dziękuje za pomoc.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.