To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ubezpieczenia szkolne - czy waszym zdaniem warto?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

MartaAnnaMaria
Witam wszystkich!

Mam małe pytanie.

Moje pociechy ruszyły do szkoły, obaj synowie chodzą na treningi piłki nożnej i biorą udział w zawodach.

W szkole pojawiła się propozycja ubezpieczenia NNW, jednak wychowawca nie był w stanie odpowiedzieć na żadne pytanie...

Tutaj pytanie do Was!

Czy korzystanie z ubezpieczenia szkolnego? Czy dzieci ubezpieczacie indywidualnie?

Co więcej dalej szkoła uznaje, że ubezpieczenie szkolne jest "obowiązkowe" co jednak z tego co wyczytałam nie jest prawdą..

Jak to wyglÄ…da u Was?

Ważne aby obejmowało sytuacje kiedy moi synowie złamią np. nogę na boisku.
ania.m
I pewnie szkoła ma rację - ubezpieczenie jest obowiązkowe, z tymże nie musi ono być tym ze szkoły.Jeśli ubezpieczysz w innym miejscu będziesz musiała na piśmie powiadomić szkołę.
Ja korzystam z ubezpieczenia proponowanego przez szkołę, więc nie pomogę w kwestii, które lepsze. Trzeba by było przeczytać warunki ubezpieczeń i sobie porównać.
norbert443
Razem z małżonką ostatnio znaleźliśmy bardzo dobre ubezpieczenie na stronie internetowej https://polisoteka.pl . Jesteśmy pewni na 100 procent że z tego ubezpieczenia skorzystamy.
Mięta
Ubezpieczenie nie jest obowiazkowe. Mozesz wykupić jeśli jesteś wygodna. Jednak jest druga opcja moim zdaniem lepsza Wymaga poświęcenia trochę czasu ale dzieki temu dziecko będzie ubezpieczone w wiekszej kwocie. Poczytaj sobie jakie są ogólne warunki ubezpieczenia i dopiero wtedy zdecyduj czy dziecko ubezpieczyć w szkole czy też nie.... Bywa ze ubezpieczenie szkolne jest ograniczone oraz nie chroni od wielu czynnikow.

Najlepsze są ubezpieczenia ogólne całej rodziny Dzięki temu, ze ubezpiecza sie kilka osób cena ubezpieczenia nie jest wysoka. A jednocześnie ubezpieczenie ubezpiecza na wyższą kwotę.
https://www.portalkonsumenta.pl/4-konkretne...-sie-niezbedne/

Poczytaj sobie o ubezpieczeniach tutaj
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.